Aicina novērtēt Rītausmu parka sniegavīrus 2

Līdz 22. janvāra pusnaktij biedrības «Laiks jauniešiem» sociālā tīkla facebook.com lapā visi interesanti var novērtēt iepriekšējā dienā Īslīces pagasta Rītausmu parkā uzceltos sniegavīrus. Trīs visvairāk balsu saņēmušajiem sniegavīru autoriem būs balvas.

Uz sniegavīru celšanu iedzīvotājus biedrība «Laiks jauniešiem» kopā ar Īslīces pagasta pārvaldi aicināja 21. janvārī, uzrunājot visus Bauskas novada iedzīvotājus. Uzceltos sniegavīrus aicināja fotografēt un sūtīt uz biedrības «Whatsapp» kontu vai facebook.com lapu.

Savukārt šodien, 22. janvārī, notiek balsošana. Akcijas organizatori jau laikus pateicas visiem, kas izgreznoja ar sniegavīriem Rītausmu parku, bet tagad novērtēšanu atdod iedzīvotāju rokās – tiesa, tikai uz vienu dienu. Uzvarētājus paziņos rīt, 23. janvārī, pulksten 10.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ip

Vakar biju aizgājis novērtēt, Uzvarētājiem jābūt,kas ģimenīti izveidoja ar visā maskām un cepurēm!!! Vienīais,ko vēl tur ieraudzīju un sajutu bija celiņi,kuri bija netīrīti no sniega,ledaini.slideni. Jautājums zelta biedrībai ,Laiks jauniešiem,, vai šitie netīrītie,slidenie celiņi ir tie paši par kuru tīrīšanu sevi publiski slavinājāt??? Ja tie paši,tad kauns un negods jums,bet sniegavīru parāde bija izdevusies!!!

pirms mēneša, 2021.01.23 18:59

Vietējās ziņas