Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina Pāces iedzīvotājus būt aktīvākiem 4

Bauskas novada domes deputātu kārtējā tikšanās ar iedzīvotājiem 8. aprīlī bija Gailīšu pagasta Pācē. Uz vietējo bibliotēku bija ieradušies desmit ciema iedzīvotāji, viņus uzklausīja deputāti Daira Jātniece, Inita Nagņibeda un Arnolds Jātnieks.

Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka iedzīvotāji sūdzējušies par daudzdzīvokļu mājas «Pāce 4» avārijas stāvoklī esošu kāpņu telpas sekcijas ārējo daļu. Problēmu neveiksmīgi mēģina risināt jau kopš 1999. gada. Iedzīvotājiem pašiem nav līdzekļu kapitālajam remontam, viņi gaida palīdzību no pašvaldības.

Sanākušie pauda neapmierinātību, ka ciemā nav ne veikala, ne aptiekas, ne arī kādu izklaides iespēju. Vienīgais kultūras centrs ir bibliotēka. Regulāri šurp atbrauc autoveikals, ja tas nokavēts, jāpaliek bez maizes.

Deputāte I. Nagņibeda rosināja ciema ļaudis būt aktīvākiem, meklēt Pāces attīstības vīzijas, censties startēt dažādos projektu konkursos, kur var iegūt finansējumu ideju īstenošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

pācs

Pāces vīzija- RIMI, peldbaseins 50m, Tautas nams, sporta halle.

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 09:36

vīzija

Nedomāju, ka Pāce būs plaukstošs ciemats ar dažādu infrastruktūru arī pēc deputātes piesauktās startēšanas projektu konkursos! Tā nav Bauska, un nav arī Īslīce! Ir jārod iespēja nodrošināt iedzīvotājiem normālu satiksmi ar Bausku, lai katrs var apmeklēt veikalus, iestādes un kultūras pasākumus kad vēlas!

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 12:23

arī vīzija

diez kāds labums pašiem pāciešiem no šo deputātu vizītes, atskaitot pamācības par vīzijām?

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 15:54

Vietējās ziņas