Aicina palīdzēt piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas 2

SIA «Rimi Latvia» sadarbībā ar uzņēmumu «Tet» un Latvijas Samariešu apvienību līdz 24. augustam aicina atbalstīt daudzbērnu ģimenes, kuru bērni rudenī uzsāks skolas gaitas. Akcijas laikā ikviens iedzīvotājs var palīdzēt piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas, iegādājoties un ziedojot kancelejas preces «Rimi» hipermārketos visā Latvijā, tostarp tirgotavā Bauskā, portālu informēja SIA «Rimi Latvia» pārstāve Regīna Ikala.

Iedzīvotāji aicināti iegādāties kancelejas preces – dažādus rakstāmpiederumus, papīru, burtnīcas, guašas un akvareļu krāsas, zīmuļu asināmos un citas skolai noderīgas lietas, un tās ievietot veikalos izvietotajās ziedojumu kastēs 35 «Rimi Hyper» veikalos visā Latvijā. Akcijas noslēgumā  "Rimi Latvia" un "Tet" pievienos saziedotajām skolas precēm arī savu ziedojumu. Akcijā saziedotās kancelejas preces un skolai nepieciešamās lietas sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību tiks nogādātas ģimenēm, kurām tās būs nepieciešamas.

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas bankas «Paēdušai Latvijai» vadītāja Agita Kraukle stāsta: «Parasti rudenī mēs saņemam daudz pieteikumu pārtikas atbalstam no trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, kuras gandrīz visu naudu ir izlietojušas skolai nepieciešamo preču iegādei. Kā rezultātā ģimenei ir ļoti ierobežotas iespējas iegādāties pārtiku. Lai ģimenēm nebūtu jāizvēlas – burtnīca vai maltīte –, sadarbībā ar «Rimi» un «Tet» tiek rīkota šī labdarības kampaņa. Mūsu redzeslokā ir vairāk nekā 800 ģimenes ar bērniem, kuras priecātos saņemt atbalstu ar kancelejas precēm.»

Preces var ziedot arī tirdzniecības centrā «Rimi Bauska» Pionieru ielā 2 Bauskā.  Pilns veikalu saraksts pieejams ŠEIT.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

SAHS

A PIE DEPUTATIEM NEVAR VERSTIES, PUSGADU APENES SEDEJA MAJAS ,BET MILZIGAS ALGAS SANEMA, LAI ZIEDO KAPEICINU, NU KAIMINS VISU ALINOS NODZERA....TAS LAI PUDELES NODOD....

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.06 14:55

jautājums

Kāpēc akurāt jāraksta, ja ir iespēja arī nerakstīt.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.06 16:15

Vietējās ziņas