Aicina piedalīties vasaras ceļošanas akcijā «Baltu ceļš»

Šonedēļ startējusi Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu organizēta tūrisma akcija «Baltu ceļš», kurā iespējams iesaistīties līdz pat šīs vasaras beigām, portālu informēja Zemgales plānošanas reģiona pārstāve Sandra Kauranena.
Viņa norādīja, ka akcijas laikā būs iespēja ne tikai iepazīt dažādus abu reģionu apskates vērtus galamērķus, bet arī laimēt balvas.
Lai piedalītos akcijā jādodas uz kādu no «Baltu ceļa» objektiem (akcijas karte, maršruta ceļvedis), jāuzņem foto un ar to jādalās  savā «Facebook» vai «Instagram» profilā, ierakstam pievienojot tēmturi #BALTUCEĻŠ.
Balvas tiks piešķirtas katru nedēļu, un to ieguvēji tiks izziņoti Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu «Facebook» un «Instagram» profilos un mājaslapās. Balvās iespējams iegūt autentiskas kuršu rotas no "Baltu rotām'' un prakstiskus zemgaļu amatnieku darinājumus.

Detalizētu informāciju par akciju, «Baltu ceļa» maršrutu un tajā esošajiem tūrisma objektiem skati šeit vai mājaslapā www.baltucels.lv.

S. Kauranena paskaidroja, ka maršruts «Baltu ceļš» tiek veidots ar Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam līdzfinansētā projekta Nr. LLI-447 «Starptautiskā kultūras tūrisma maršruta «Baltu ceļš» atpazīstamības veicināšana» («Izzini Baltus») atbalstu.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas