Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt Iecavas novada skolēnus darbam vasarā

Iecavas novada skolēni no 6. līdz 31. maijam varēs pieteikties darbam vasaras brīvlaikā, informē pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Laura Jerķe.

Skolēni arī šovasar, līdzīgi kā pērn, aicināti strādāt pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās, kur plānots nodarbināt 64 jauniešus.
Viņiem būs iespēja strādāt vienā no piedāvātajiem laika posmiem: no 16. jūnija līdz 12. jūlijam vai no 14. jūlija līdz 9. augustam. Pieteikumi – anketa un medicīniskā izziņa par skolēna veselības stāvokli – jāiesniedz Iecavas novada domes kancelejā no 6. līdz 31. maijam. Dokumenti tiks vērtēti līdz 10. jūnijam, ņemot vērā skolēnu intereses. Sīkāki noteikumi un pieteikuma anketas paraugs līdz ar kontaktinformāciju ir pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Jau vēstīts, ka pagājušajā vasarā skolēni Iecavas pašvaldības iestādēs strādāja pirmo reizi. Novada dome nolēma nodarbināt jauniešus algotā pagaidu darbā, lai dotu iespēju lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku. Viens no sabiedrībai pozitīviem rezultātiem bija Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā strādājušo jauniešu izveidotā iestādes mājaslapa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas