Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt kandidātus Bauskas pašvaldības apbalvojumam 3

Bauskas novada pašvaldība aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam «Bauskas novada Goda pilsonis». Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka pieteikumus gaida līdz 21. jūlijam.

Tituls «Bauskas novada Goda pilsonis» ir viens no pieciem Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem. To piešķir par sevišķiem nopelniem Bauskas novada labā. Tas var būt veikums valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā un citā jomā. Šo titulu var piešķirt arī Latvijas un ārvalstu amatpersonām, sadraudzības pilsētu un pašvaldību pārstāvjiem.

Goda pilsonim pasniedz goda zīmi «Bauskas novada Goda pilsonis», apliecinājuma rakstu un 150 eiro dāvanu. Goda pilsoņa sumināšana šogad notiks Bauskas pilsētas 405 gadu jubilejas svinībās 2. augustā.

Līdz šim tituls «Bauskas novada Goda pilsonis» piešķirts 2012. gadā Latvijas Nacionālā teātra aktrisei Lāsmai Kugrēnai un pērn Latvijas Nacionālā teātra aktierim Uldim Dumpim, kā arī restauratoram Milošam Gavendam.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

labais prorabs

Nu vai tad zin novada administrācijā nevar sameklēt nevienu Goda pilsoni! Tur visi tā raujas mūsu labā,ka katrs no viņiem par tādu varētu tikt godāts!

pirms 6 gadiem, 2014.06.23 16:50

GP

Kādai daudzbērnu ģimenei, kas paši saviem spēkiem izaudzinājuši krietnus cilvēkus. Kādam lauku sētas saimniekam, kas cauri gadiem pratis kopt gabaliņu savas zemes un pārvērtis to ziedošā dārzā. Kādam ārstam vai medmāsai, kuri visu mūžu veltījuši, lai palīdzētu slimajiem kļūt veseliem. Kādam ārvalstīs mītošam tautietim, kas atteicies no saviem īpašumiem par labu cēliem mērķiem, piem., bērnu nama celtniecībai. Kādam sportistam, kas nesis Bauskas vārdu pasaulē....

pirms 6 gadiem, 2014.06.25 15:20

Vietējās ziņas