Aicina pieteikt labākos Iecavas novada uzņēmējus

Līdz 30. septembrim Iecavas novada iedzīvotāji, uzņēmēji, kā arī viesi aicināti pieteikt kandidātus konkursam «Iecavas novada uzņēmēju gada balva», laikrakstu informēja Iecavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane.

Šī ir jaundibināta tradīcija, lai godinātu labākos Iecavas novada uzņēmējus, kuri veicina uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti. Pagaidām novadnieki gan ir kūtri un nesteidz ieteikt novada labākos uzņēmējus. Līdz pirmdienai, 21. septembrim, saņemti vien divi pieteikumi, laikrakstam apstiprināja projektu koordinatore Sintija Kalēja. Viņa atgādināja, ka pieteikumi tiks gaidīti vēl nedēļu.

L. Podniece-Jostmane paskaidroja, ka konkursu rīko un finansē Iecavas novada pašvaldība. «Šādi tiks veicināta novada uzņēmēju atpazīstamība un popularizēti labas uzņēmējdarbības prakses piemēri,» teic Iecavas novada domes pārstāve.

Konkursa dalībnieki pēc izstrādātajiem kritērijiem tiks vērtēti četrās grupās: «Lielākais nodokļu maksātājs, «Gada lauksaimnieks», «Gada mājražotājs/amatnieks» un «Gada pakalpojumu sniedzējs». Galvenā balva «Gada uzņēmējs», konkursa vērtēšanas komisijai balsojot, tiks piešķirta vienam no četru nomināciju uzvarētājiem. Konkursa uzvarētājs katrā nominācijā saņems atzinības rakstu un novada karogu, bet «Gada uzņēmējs» naudas balvu 1000 eiro.

«Ar noteikumiem, kuri uzņēmumi var piedalīties konkursā un pēc kādiem kritērijiem notiks vērtēšana, iespējams iepazīties konkursa nolikumā, kas pieejams elektroniski pašvaldības interneta vietnē iecava.lv un klātienē novada domes kancelejā.

Pieteikuma anketu var aizpildīt novada pašvaldības kancelejā un attīstības nodaļā. Elektroniski tā pieejama novada mājaslapā www.iecava.lv. Aizpildīta anketa jāsūta uz e-pastu: dome@iecava.lv vai sintija.kaleja@iecava.lv.

Lai noteiktu konkursa uzvarētājus, izveidota komisija piecu komisijas locekļu sastāvā. Pretendentus vērtēs domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis, deputāts Atis Avots, finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete, projektu koordinatore Sintija Kalēja un sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas