Aicina pieteikt rundāliešus «Zelta lauvai»

Tuvojoties Latvijas proklamēšanas svētkiem, arī šogad Rundāles novada iedzīvotāji tiek aicināti iesniegt pieteikumus pašvaldībā par novada cilvēkiem, kam būtu piešķirami vietvaras apbalvojumi.


Rundāles novadā viena no jaukākajām tradīcijām ir atcerēties un pateikt paldies novada izcilākajiem cilvēkiem, kuri savu darbu darījuši vairāk un labāk, nekā to prasa tikai pienākums vai amata apraksti. Atzinību izsaka, piešķirot pašvaldības apbalvojumus – godazīmi «Zelta lauva» un godarakstu, ko pasniedz Latvijas valsts svētku priekšvakarā. 


«Zelta lauva» ir augstākā novada atzinība, ko iepriekš jau saņēmuši Imants Lancmanis, Īra Rozentāle, Lauma Lancmane, Leonards Feldmanis un pagājušajā gadā arī pašvaldības vadītājs Aivars Okmanis. 


Rundāles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Līdaka portālam pastāstīja: «Svētkos parasti tiek sumināti labākie darbinieki novadā, tiek pasniegta godazīme un godaraksti, kā arī īpaša ir nominācija «Gada skolotājs», sveicam arī konkursa «Sakoptākā sēta» uzvarētājus. Tuvojoties Latvijas proklamēšanas svētkiem, arī šogad iedzīvotāji tiek aicināti iesniegt pieteikumus apbalvojumiem Rundāles novada pašvaldībā par novada cilvēkiem un viņu veikumu valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, sporta vai saimnieciskajā darbā.»


Pieteikuma anketa un nolikums par apbalvojumiem pieejams Rundāles novada pašvaldības oficiālajā vietnē www.rundale.lv vai Rundāles novada domes vienotajā klientu apkalpošanas centrā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas