Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt Vecumnieku novada izcilniekus 4

Vecumnieku novada dome līdz 17. oktobrim aicina ieteikt novada iedzīvotājus, kuri ir pelnījuši atzinību.

Pašvaldības 28. septembra sēdē tika apstiprināts Vecumnieku novada domes apbalvojumu nolikums un nodibinātas apbalvojumu trīs kategorijas.Kandidatūras var izvirzīt nominācijai «Gada cilvēks», kā arī domes Godaraksta un Atzinības raksta saņemšanai. Apbalvojumu mērķis ir atzinības aizteikšana privātpersonām, juridiskām personām vai personu grupām par nozīmīgu veikumu Vecumnieku novada saimnieciskās, sabiedriskās darbības, kultūras, izglītības, zinātnes un citās jomās. Novada dome ir izveidojusi apbalvošanas komisiju no septiņiem dalībniekiem. Viņi ir pašvaldības deputāti un nozaru speciālisti. Komisiju vada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis. Ierosinājumus par apbalvojumu piešķiršanu var iesniegt valsts, pašvaldību iestāžu, nevalstisku organizāciju vadītāji vai iedzīvotāji - ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas. Titulu «Vecumnieku novada Gada cilvēks» ir paredzēts piešķirt fiziskām personām par izciliem nopelniem jomā, kas veicina novada tēla popularizēšanu. Persona, kura iegūs titulu «Gada cilvēks», saņems arī apstiprinošu dokumentu - Goda diplomu, naudas balvu un nozīmīti. Laureātus nosauks 18. novembra svinīgajā sarīkojumā Vecumnieku tautas namā.Pašvaldības priekšsēdētājs Rihards Melgailis skaidro, ka priekšlikumus izvirzīt novada izcilāko cilvēku apbalvošanai izstrādāja darba grupa domes jurista Arvīda Zvirbuļa vadībā. Daudz tika diskutēts par nominācijām, līdz grupa pieņēma vienotu lēmumu un iesniedza apstiprināšanai domes sēdē. Vecumnieku novadā šāds konkurss vēl nav bijis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

nekā nezinu

Kāpēc nedarbojas Vecumnieku novad māja slapa? Varbūt ir mainīta adrese?

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 10:15

Atbildu

Šis ir novada ģerbonis, bet Vecumnieku pagasta ģerbonis ir sakrustotas lillā lilijas ar zaļām lapām.

pirms 8 gadiem, 2011.10.06 18:30

Godaraksts

Kāpēc neko nezinām par jauno Vecumnieku ģērboni, visu laiku bija ģērbonis, kurā bija lattēlotas lilijas lillīgā tonī ar zaļām lapām. Varbūt palaidu garām tik svarīgu info.
Tad tas, kas bildē ir īstais?

pirms 8 gadiem, 2011.10.06 16:24

Vietējās ziņas