Aicina pieteikties Bauskas novada čempionātam basketbolā

Bauskas novada sporta centra (SC) «Mēmele» atklātajam čempionātam basketbolā komandas aicinātas pieteikties līdz 9. decembrim, informē SC «Mēmele» sporta organizatore Inga Ūbele.

Mačiem jau pieteikušās piecas vienības – «Bauskas BJSS», «Uzvara», «Ceraukste», «Īslīce» un «Code», stāsta I. Ūbele. «Ceram, ka būs vēl kāda komanda. Daži spēlētāji allaž piesakās pēdējā brīdī,» atzīst I. Ūbele.

Pērn Bauskas novada SC «Mēmele» atklātajā čempionātā sacentās sešas vienības. Uzvaras laurus plūca «Bauskas BJSS II» komandas basketbolisti, divu spēļu summā ar 164:137 uzvarot «Codi». Trešajā vietā bija viesi no kaimiņu novada – Iecavas vienība, kas divu spēļu summā ar 160:138 pieveica Uzvaras spēlētājus.

Komandas izspēlēs turnīru pēc divu apļu sistēmas. 1. un 2. vietas ieguvēji sacentīsies par zeltu, 3. un 4. vietā palikušie basketbolisti cīnīsies par bronzu. Uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā. Mačus aizvadīs sestdienā vai svētdienā, izskatot izņēmumus. Plašāka informācija – mājaslapā sportsbauska.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas