Aicina pieteikties Bauskas pilsētas un novada svētku gājienam 9

No 18. līdz 23. jūnijam Bauskas pilsēta atzīmēs 410. dzimšanas dienu. Pilsētas un Bauskas novada svētku «Kad Bauska 410 svin, tās atspulgos mēs uzplauksim» ietvaros 22. jūnijā pulksten 19 no Korfa dārza līdz Bauskas pilskalna parka estrādei norisināsies gājiens. Pašvaldība aicina Bauskas novada uzņēmumus, iestādes, biedrības un ikvienu interesentu pieteikties dalībai svētku gājienā un  padomāt par vienotu kolektīva vizuālo noformējumu –rast radošus veidus kā Bauskai, tās notikumiem, simboliem vai vietām atspulgoties izvēlētajā ietērpā, portālu informēja Bauskas novada sabiedrisko attiecību nodaļā.

Dalību gājienam var pieteikt līdz 7. jūnijam elektroniski, sūtot e-pastu: nadina.medina@bauska.lv. Pieteikuma anketa atrodama ŠEIT.  

Šogad pilsētas un novada svētki sāksies 18. jūnijā ar pašvaldības vokālo ansambļu koncertu Saules dārzā. 19. jūnijā pie tirdzniecības centra «Rimi Bauska» tiks atklāta svētku dižvainaga pīšana, koncertēs līnijdejotāji kopā ar grupu «Klaidonis». Vakarpusē Bauskas Kultūras centra (BKC) pagalmā ieplānots Bauskas mūziķu koncerts – «Mūzika mums dzīslās rit, kad Bauska 410 svin».

20. jūnijā Korfa dārzā lielāko dienas daļu mazākie novada iemītnieki varēs pavadīt atrakcijās un pussešos vakarā noklausīties vokālās studijas «Pigoriņi» koncertu, kā arī noskatīties deju kopas «Mēmelīte» priekšnesumus.

Savukārt pie tirdzniecības centra «Rimi Bauska» notiks dāmu deju koncerts, bet BKC pagalmā tiks dots starts orientēšanās sacensībām.

21. jūnija pēcpusdienā Mēmelē pie gājēju tiltiņa norisināsies ūdens velosipēdu sacensības «Mēmeles regate». Muzikālie viesi – grupa «Pulsa efekts» un dīdžeju apvienība «Funky Gang».

22. jūnija svētku rīts sāksies ar Bauskas novada jaundzimušo sveikšanu Korfa dārzā. Te līdz pēcpusdienai gaidāmas gan atrakcijas, gan disenīte, gan burbuļu ballīte. Šajā pašā laikā ikviens gaidīts uz svētku gadatirgu Bauskas Rātslaukumā. Savukārt Bauskas muzeja pagalmā būs skatāma Ērenpreisa velosipēdu izstāde, varēs piedalīties siera siešanas meistarklasē un citās aktivitātēs.

Ap pusseptiņiem vakarā visi aicināti pulcēties svētku gājienam, kurš noslēgsies Bauskas pilskalna estrādē. No pulksten 20 te paredzētas svētku uzrunas, vietējo iedzīvotāju godināšana un koncerts – «Starp trijām upēm un debesīm».  

Ar pilnu svētku programmu var iepazīties BKC mājaslapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Svētku g

Nemirstīgo pulks - Kolhoznieku pēcteču izpildījumā ?

pirms gada, 2019.05.26 09:33

bez gājiena nevar

gājiens, tā ir tradīcija, kopš okupācijas laikiem, atliek vēl izvēlēties saukļus, "slavu domei!", "Jātniekam dzīvot mūžos!" un tamlīdzīgiem, pie kuriem bija pieradusi to laiku izdzīvojuši

pirms gada, 2019.05.26 09:55

?

Man nav skaidrs, kāds sakars pilsētas novada svētkiem ar Līgo? Visur citur ielīgošanas pasākumi, mums izdomājuši pievilkt klāt novada svētkus. Vai izdomas trūkums? Vai atkal Bauskai jāizceļas? Ko daudzinās - vai Līgu un Jāni vai Bausku? Vai kāds nevar paskaidrot šo ģeniālo ideju?

pirms gada, 2019.05.27 12:33

He

Vispār jau tie ir pilsētas svētki, Bauskai 410

pirms gada, 2019.05.27 19:51

valis valjevičš

Kāda jēga gājienam, nekad to neesmu sapratis. Ja nu vēl militāristi uniformās vai skotu melnā sardze ar dūdiniekiem bet tā vienkārši, civilajā tikai noiet kaut kādu ceļa posmu, nevaru saprast nekādi, kam tas interesē?

pirms gada, 2019.05.27 21:37

ir jau arī tādi,

kam RIMI visu dienu klīstot neviens uzmanību nepievērš, šādā gājienā ,varbūt,pievērsīs?

pirms gada, 2019.05.28 10:26

Bezsmertnihs

Man patika tas par nemirstīgo pulku

pirms gada, 2019.05.29 09:21

allelūjevs

Kāda no ticīgo sektām varētu iet aiz krusta,ko nes tikla jaunava/jaunulis

pirms gada, 2019.05.29 16:16

Vietējās ziņas