Aicina pieteikties ugunsdzēsības sporta sacensībām «Brašais ugunsdzēsējs»

Piektdien, 20. septembrī, plkst. 10 Jelgavā, Lielupes labajā krastā pretī Jelgavas pilij, jau 16. reizi notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes un Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkotās sacensības ugunsdzēsības sportā «Brašais ugunsdzēsējs», informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Sacīkšu mērķis ir popularizēt ugunsdzēsības sportu ne tikai VUGD darbinieku, bet arī iedzīvotāju vidū, iesaistot viņus šajā aizraujošajā sporta veidā. Sportiskā meistarība tiks noteikta un jauni rekordi uzstādīti ugunsdzēsības sporta disciplīnā «Izvēršanās no motorsūkņa». Sacensības notiks piecās dažādās komandu grupās – VUGD struktūrvienību, citu ugunsdzēsības organizāciju, sieviešu, jauniešu zēnu un meiteņu komandu grupās.

VUGD aicina līdz 13. septembrim pašvaldību, brīvprātīgo un organizāciju ugunsdzēsēju komandas, kā arī jauniešu vienības pieteikties dalībai sacensībās, pieteikumu sūtot uz e-pastu: raivis.puzulis@vugd.gov.lv.

Sacīkstēs plāno piedalīties ar VUGD Bauskas daļas komanda un apvienotā Vecumnieku un Iecavas posteņa vienība.

Savukārt 20. septembrī visi aicināti nākt un klātienē atbalstīt savu favorītkomandu, jo sportā ir svarīga ne tikai meistarība, bet arī līdzjutēju atbalsts. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sacensības «Brašais ugunsdzēsējs» Jelgavā norisinājās no 1998. gada līdz 2008. gadam. Šo desmit gadu laikā ik gadu iedzīvotāji un ugunsdzēsības sporta entuziasti pierādīja savus spēkus un prasmes ugunsdzēsības sportā. 2014. gada rudenī sacīkšu rīkošanas tradīcija tika atjaunota, un šogad notiks jau 16. ugunsdzēsības sporta sacensības «Brašais ugunsdzēsējs».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas