Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties ugunskuru akcijai 12

Mūsu novadu lauksaimnieki aicināti pieteikties dalībai Baltijas lauksaimnieku ugunskuru akcijā otrdienas, 5. februāra vakarā.Šosejas E67 posma Ķekavas/Misas mežs - Iecava koordinatore Agnese Hauka informē, ka nākamo otrdien no pulksten 17 līdz 18 gar lielceļa malām jādeg 45 ugunskuriem. Viņa lūdz pieteikties lauksaimniekus un viņu atbalstītājus, kas var aizvest malku un uzturēt uguni konkrētos punktos. Agneses Haukas kontakti - tālrunis 28374741, e-pasts: info@lzf.lv.Visā «Via Baltica» trasē Latvijā jānodrošina vairāk nekā 350 ugunskuri. Posma Iecava - Bauska koordinators ir Arnolds Jātnieks, viņa tālrunis 26521430, e-pasts: Vaidelotes@navigator.lv. Par posmu Bauska - Grenctāle atbild Rudīte Jaunzeme, tālrunis 29189414, e-pasts: rla.bauska@inbox.lv. Citu reģionālo koordinatoru kontakti atrodami lauksaimnieku organizāciju mājaslapās losp.lv, lzf.lv, llka.lv.Vecumnieku lauku attīstības speciāliste Aiga Saldābola informē, ka tiek rīkots kopīgs brauciens uz akcijas norises vietām novada zemniekiem. Interesenti aicināti pieteikties A. Saldābolai un Anitai Smilškalnei par tālruņiem 28705298 vai 26330808.Rīkotāji uzsver, ka akcijas dalībniekiem jāvelk apģērbs ar atstarotājiem, sienu, salmus un riepas dedzināt nedrīkst. Automašīnas jānovieto nevis uz E-67, bet pievadceļu malās. Dalībniekiem ieteicams apgādāties ar siltu tēju un uzkodām. Ugunskuri jākurina ar akcijas logo iezīmētajās vietās, tie nedrīks pārsniegt 1,2 metru augstumu. Ieteicams līdzi paņemt ķīniešu papīra laternas, kuras pulksten 17.30 bezvēja gadījumā varēs laist gaisā tā, lai tās celtos gaisā prom no ceļa zonas. Latvijas Zemnieku federācijas vadītāja Agita Hauka aicina visus zemniekus un viņu līdzjutējus būt atsaucīgiem un «piedalīties vēstures veidošanā». Jau vēstīts, ka simboliskā ugunskuru «Baltijas ceļa» mērķis ir atgādināt par nevienlīdzīgo zemnieku atbalstu Eiropas Savienībā un aicinot situāciju labot. Akcijā piedalās Igaunijas, Latvijas un Lietuvas zemnieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

braukalē lepnos džipos"zemnieki" resnos vēderus izslējuši , dzīvo šikās mājās, valsts viņu vēderus stutē, bākās degvielu lej,šiem resnvēderiem pikji piešķir, eiropa stutē, bet nē, redz šiem resnvēderiem aizvien par maz!!
kuru nozari vēl tā stutē, ??

pirms 7 gadiem, 2013.02.03 00:13

Diemžēl

Nav cita ceļa,kā šeit uz vietas dzīvot, strādāt un censties ,tikai ar mērķtiecīgu un ilgstošu darbu ,kaut ko var panākt.To, ka svešiem kaut kas pieder, varat pārdzīvot ,bet to,ka latviešiem,to nevarat .Te notiek cīņa par daudzu desmitu miljonu latu ,kas ir atņemti Latvijas lauku attīstībai,darbinieku atalgojumam ,valsts ekonomikai kopumā.Šajā cīņā ir jābūt kategoriskākām prasībām un tas ir jāpierāda EIROPAS birokrātiem .

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 23:11

TO MARGRIETAS

To tuftu par pienu par 1Ls litrā , vai par pārtikas trūkumu varat stāstīt sev.
Tiko atceltu visas kvotas viss nostātos savās vietās.

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 21:29

TO MARGRIETAS

Paši zemnieki šo nihilismu ir radījuši. Tik daudz neviens nav stutēts ar eiropas un Latvijas nodokļu maksātāju naudu. Jums tika uzticēts radīt nākotni un iespējas laukos! Kur viņa ir?
Protams nav godīgi- eiropā zemnieki tiek stutēti vairāk, bet smieklīgi izskatās , ka stāstāt nevaram maksāt, bet paši šiko ....

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 21:24

pufaikciemā tīrīšana

Šitas ir labi-varēs vecās riepas , piečurātos dīvānus un citus hlamus beidzot sadedzināt.

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 13:39

margrietas

Vienalga jau ir tiem,kuriem nekā nav,un nekad nekas nav bijis. Kuriem nav ne sētas ,ne pagalma.Pieraduši tik trīties veikalā pie ārzemju ražotās produkcijas nocenotā gala,un humpalām.Ir jāatbalsta šādas protesta akcijas! Jāražo ir sava produkcija!

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 23:41

margrietai

savu pienu pa latu vini vareetu ***a liet(savaa)!

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 21:32

margrietas

Pareizi ir -labi,ka cilvēki kautko dara lietas labā priekš Jums ''neatbalstītāji'',kuri neko nesaprot,kāpēc zemnieki cīnās ,par to lai JUms būtu piens 0.40 ls litrā nevis 1 lats.(tas Jums ,kā piemērs)

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 20:16

...

Bezjēgā izkurināta malka!Kas mainīsies tāpat ko viņi ir izdomājuši to ar darīs!Un nekādi ugunskuri nelīdzēs,ne pie tā ka latu vairs nebūs un driz vien arī elektribu nevarēsim atļauties strādājošie nabagi esam...bezcerība.Cik jau var tik arī tās grāvmalas gan pļaujam ,gan cērtam,tā jau nav,katrs savu iespēju robežās.Laikam miera nekad nebūs un par pieklājīgām vecumdienām labāk nedomāt...

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 20:03

Arī ar laukiem saistīta

Kāda velna pēc kaut kas tāds jādara? Ko tas dos? Kas no tā par labumu? Uz ceļa ir jānodrošina braucēju un gājēju drošība, nevis jākur uzgunskuri. Lai zemnieki labāk nopļauj grāvmalas un izcēŗt krūmus !

pirms 7 gadiem, 2013.02.01 17:42

Vietējās ziņas