Aicina pieteikties Uzņēmēju dienām Zemgalē 3

Jau vairākus gadus aprīlī Jelgavā notiek izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē», kur pulcējas vairāk nekā simt Zemgales plānošanas reģiona uzņēmēju. Šogad pasākums būs 26. un 27. aprīlī, aicināti arī Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada komersanti.

Izstādes rīkotāja ir Latvijas uzņēmēju biedrība «Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera» sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociāciju. Sava novada uzņēmējus izstādei aicina pieteikties Bauskas novada pašvaldība. Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada pašvaldība izstādēs veido savus kopstendus, kur vienlaikus produkciju piedāvā vairāki uzņēmēji. Bauskas novadam šāds kopējs stends būs jau piekto reizi. Iespējams pieteikties arī atsevišķi savam stendam. 

«Uzņēmēju dienas Zemgalē» vairs nav vienkārši izstāde – tas reizē ir biznesa forums, kontaktbirža, kā arī amatnieku un mājražotāju gadatirgus. Šoreiz notiks interaktīvas un izglītojošas aktivitātes, ekspertu prezentācijas un konsultācijas, semināri jauniešiem, kā arī tīklošanās pasākums izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem. Šīs divas dienas savā kalendārā var atzīmēt arī pircēji, jo izstādē vienmēr pieejama daudzveidīga vietējo ražotāju un pakalpojuma sniedzēju produkcija. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru «Uzņēmēju dienās Zemgalē 2019» norisināsies arī vakanču gadatirgus, kurā darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. Pasākumu pagājušajā gadā apmeklēja apmēram desmit tūkstoši interesentu.

Bauskas novada pārstāvji izstādei var pieteikties, sazinoties ar Bauskas novada domes administrācijas projektu vadītāju Ilzi Mundu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

personālis

Uzņēmēju daudzums šajā forumā sastāv no 1% metālapstrādātājiem un 99% koka karošu, speķraušu un šarlatāniskas izcelsmes precēm, dažādām smērēm, akmeņiem un citādiem ***em.

pirms gada, 2019.03.06 22:56

mjāā

Bet visi viņi ir uzņēmēji.

pirms gada, 2019.03.07 11:29

karote

mēs visas esam vienādas un nākam no Ķīnas

pirms gada, 2019.03.11 17:07

Vietējās ziņas