Aicina pieteikties virtuālam Iespēju festivālam «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021»

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina Zemgales un visas Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Iespēju festivālā «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021», kas virtuālā formātā norisināsies no 22. līdz 23. aprīlim speciāli izveidotā komunikācijas platformā un tiešsaistē no studijas Jelgavā, portālu informēja LTRK pārstāve Ilze Brice.

Viņa atklāja, ka «Uzņēmēju dienas» ietvaros norisināsies virtuāla izstāde, tiešraides biznesa forums, dalībnieku vebināri, starptautiskā tīklošanās, kā arī reģiona profesionālo izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas.

Virtuālā izstāde vienkopus pulcēs vairāk nekā 100 uzņēmēju no Zemgales un visas Latvijas.  Tā norisināsies speciāli pasākumam veidotā interaktīvā tīklošanās platformā, kur dalībniekiem būs iespēja izveidot savus profilus, ievietojot informāciju par uzņēmumu, pievienojot galeriju, video materiālus un dokumentus lejupielādei. Tāpat tā būs iespēja tiešsaistē komunicēt ar apmeklētājiem un plānot savu tikšanās kalendāru.

I. Brice akcentē, ka viens no pasākuma galvenajiem notikumiem ir biznesa forums, kurā šogad tiešsaistē uzņēmēji un eksperti diskutēs par tādām aktualitātēm kā zaļā pilsēta un dzīvesveids, kā arī tālāk attīstot Kurzemes pasākumā iesākto tēmu, kas saistīta ar uzņēmumu ilgtspēju. Foruma norisi tiešraidē varēs vērot pasākuma platformā, sociālajos tīklos un portālā www.tvnet.lv.

Virtuālais formāts pasākuma dalībniekiem sniedz dažādas papildu priekšrocības. Viena no tām ir iespēja pašiem veidot pasākuma saturu, prezentējot sev aktuālo tēmu, savu uzņēmumu un tā piedāvājumu dalībnieku vebināros. Tie norisināsies pēc iepriekš izveidotas un izziņotas programmas, nodrošinot tiešsaistes apmeklētāju iepriekšēju reģistrāciju.

 Kā viena no lielākajām attālinātā formāta priekšrocībām ir iespēja veidot starptautiskos kontaktus, tādēļ interesentiem, kam aktuāla starptautiskā tīklošanās, LTRK Iespēju festivāla «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021» ietvaros tiek piedāvāts organizēt virtuālās tikšanās ar Ukrainas uzņēmumiem. Esam izveidojuši sadarbību ar Ukrainas partneriem, lai organizētu B2B (bizness biznesam) virtuālās tikšanās dalībnieka izvēlētā komunikācijas platformā.

Piedaloties pasākumā, ikviens var iegūt jaunu potenciālo klientu un sadarbības partneru kontaktus, uzzināt par aktualitātēm uzņēmējdarbības vidē, kā arī tiešsaistē komunicēt ar apmeklētājiem un citiem dalībniekiem, veidojot savu saturu un prezentējot uzņēmumu. Neapšaubāmi tā ir iespēja izmantot mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības un sasniegt pasauli, neizejot no sava biroja.

Uzņēmēji līdz 21. martam tiek aicināti izmantot īpašo piedāvājumu - piesakoties dalībai visos četros reģionos, dalības maksa tiek piemērota tikai par trim. Pieteikties dalībai ŠEIT.

Plašāka informācija par LTRK Iespēju festivāliem «Uzņēmēju dienas 2021» pasākuma mājaslapā www.uznemejudienas.lv.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas