Aicina uz Ēnu dienu policijā 9

Ja interesē policista profesija un ir vēlme uzzināt, kā policisti atklāj noziegumus un aiztur ļaundarus, kā arī rūpējas par iedzīvotāju drošību, var piedalīties Ēnu dienā 13. februārī, portālu informē Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Policista profesija ir viena no interesantākajām profesijām. Atnākot un iepazīstot policista darbu, varēs uzzināt, cik tas ir daudzveidīgs, atbildīgs un vajadzīgs cilvēkiem. Piedaloties Ēnu dienā, būs iespēja atklāt daudz jauna par šo profesiju, iepazīties ar policijas uzdevumiem, iejusties policista lomā, apskatīt autotransportu un ekipējumu. Aicināti pieteikties skolēni, kas apsver policista profesijas izvēli, interesējas par darbu šajā jomā.

Tiem, kas vēlas piedalīties Ēnu dienā, lūgums līdz 8. februārim pieteikties un informēt par savu dalību Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņu kontaktpersonu. Lai «ēnotu» Bauskas iecirknī, jāsazinās ar Ievu Sietnieci, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecāko speciālisti, tel. 63004302, 20293472; e-pasts: ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv. Piesakoties var izteikt vēlmi, ko gribētu «ēnot».

Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Ilva Buka stāsta: «Parasti ir daudz interesentu, tāpēc aicinu pieteikties laikus. Bauskā iepriekšējos gadus puiši naski «ēnoja» patruļpoliciju, meitenes vairāk izvēlējās izzināt nepilngadīgo lietu inspektoru darbu, arī kriminālpolicijas ikdienu. Jauniešiem patīk pirkstu nospiedumu ņemšana, interesē praktiskas lietas. Ēnu dienā tiek apspriestas arī policistiem nepieciešamās rakstura iezīmes, sekmes skolā, uzvedība – cik ļoti jaunībā sastrādātās kļūdas var ietekmēt vēlāko izvēli. Katru gadu piesakās aizvien vairāk skolēnu, patruļpolicijā vairāk ņemsim vidusskolēnus, jo tā ir liela atbildība.»

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Pensionārs

''Policista profesija ir viena no interesantākajām profesijām.''..........ha,ha,ha.....ļoti intresanta profesija ar ''ļoti labu atalgojumu''....600-650 algu.

pirms 2 gadiem, 2019.01.20 14:19

jāaa

Bauskas policija tas ir kas īpašs, uz izsaukumu pēc 3 stundām.

pirms 2 gadiem, 2019.01.20 19:57

ieteicam

par darbu policijā īpaši interesēties tiem, kurus skolā āzē un apbižo, jo uzvelkot policista mundieri....

pirms gada, 2019.01.22 15:11

fakts

policija un armija ir aprobežoto un neveiksminieku patvērums

pirms gada, 2019.01.25 16:40

raimis

tu gan jau esi ar plakanām pēdām tukls,1,45m auguma ar lielu ūdens galvu un nekur tevi neņēma

pirms gada, 2019.01.26 14:37

xd

tak nav vienalga cik daudz tur maksa?! jums tikai lkm intrese nauda... ja tu darisi darbu kas tev loti patik tev bus vienalga cik daudz maksas... jo tu to darbu dari ar prieku!
un policija un armija nav tik slikta jus domajat. ta ir domata lai pasargatu mus iedzivotajus no kkadas sacelsanas, kara. kas ies kara lai aizsargatu mums?! protams kad karaviri. ja tevi kads apzags or kkas tamlidzigi... kam tu zvanisi?! pritams kad policijai! tapec ludzu aizvaret savas mutes. ptiecajieties kad tada policija ir.
paldies!!!

pirms gada, 2019.01.27 10:46

Laroko

Nav sliktu profesiju. Ir cilvēki, kuriem policijā strādāt nevajadzētu. Bauskas policisti ir "īpaši apdāvināti" - jēgas nekādas!
P.S. Gramatika gan Tev stipri klibo...

pirms gada, 2019.01.28 09:59

apzaktie aizvaram mutes

un zvanām vai rakstām iesniegumus(saprotamā rokrakstā) policijai, un gaidām...kad pūcei aste ziedēs

pirms gada, 2019.01.28 13:53

Vietējās ziņas