Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz integrētās lauksaimniecības kursiem

Zemkopības zinātniskais institūts (ZZI) Skrīveros aicina zemniekus vēl līdz 3. jūnijam pieteikties integrētās lauksaimniecības un integrētās augu aizsardzības sistēmas kursos.

Teorētiskās nodarbības paredzētas no 10. līdz 12. jūnijam Skrīveros, Latvijas Zemnieku federācijas rīkotajā seminārā Iecavā pavēstīja ZZI pārstāvis Jānis Vigovskis. Lektori sniegs zināšanas par augu maiņu, nezāļu ierobežošanu, augsnes apstrādi, mēslošanas un augu aizsardzības līdzekļu lietošanu integrētajā lauksaimniecībā.

Praktiskās nodarbības noritēs no 16. līdz 19. jūnijam Lauku dienās Vācijā, Saksijas reģionā. Tur varēs iepazīt jaunākās tendences augkopībā, apskatīt 300 firmu piedāvājumu izstādes stendos un tehnikas demonstrējumus. Paredzēts arī zemnieku saimniecības apmeklējums. DLG rīkotās Lauku dienas Bernburgā-Štrencfeldē ir viens no lielākajiem labības un tehnisko kultūru audzētāju forumiem pasaulē. Vairāk informācijas vietnē dlg-feldtage.de.

Vienam dalībniekam līdzmaksājums par kursiem ir 55 eiro jeb 20% no kopējām izmaksām. Lielāko daļu izdevumu kursu rīkotāji sedz ar Eiropas fondu atbalstu. Vairāk informācijas interneta vietnē zzi.llu.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas