Aicina uz labu ļaužu sanākšanu «Laika Rata pietura Evertos» 3

10. un 11. augustā Vecumnieku novadā, Bārbeles pagasta «Evertos» jau piekto gadu notiks labu ļaužu sanākšana «Laika Rata pietura «Evertos»». Senā sēta uz divām dienām pārtaps par plašu tikšanās vietu ļaudīm, kas vēlas dzīvot harmonijā un mierā, kas meklē jaunas metodes, kā uzturēt fizisko, garīgo un mentālo veselumu, apzināties savu resursu iespējas un likt lietā spējas, lai sasniegtu vēlamo, portālu informēja pasākuma organizatore Kristīne Vallere.

«Skan diezgan sarežģīti, bet patiesībā viss ir pavisam vienkārši – divas dienas ļauties dvēseliskai atpūtai. Katru gadu tiek izvēlēta tēma un moto. Tā kā šis ir jubilejas gads, tad tēma ir «Svinam dzīvi!». Cik ilgi mēs sevi meklēsim, cik ilgi spēlēsim dažādas lomas, sekosim tādai vai šādai tendencei vai modelim? Pasaulē nav divu vienādu cilvēku, katrs mēs esam unikāls, mums katram ir savi īpašie talanti, kas jāierauga un jāliek lietā, tāpēc mēs aicinām apstāties un izbaudīt mirkli, priecājoties par dzīvi,» teic K. Vallere.

Viņa stāsta, ka būs aptuveni 90 dalībnieku no Latvijas un ārzemēm, astoņas runātavas, kurās vienlaikus notiks dažādas lekcijas, semināri, meistarklases, kustību nodarbības un privātas konsultācijas, būs arī neliels tirdziņš. Šogad gaidāma ļoti spēcīga un interesanta programma, kurā varēs atrast ko vērtīgu ikviens apmeklētājs, gan mazs, gan liels. Pašiem mazākajiem būs biodeja un antigravitācijas nodarbības, radošā meistardarbnīca. Lielajiem – gan lekcijas par dažādām tēmām, gan interesantas meistarklases, piemēram, kakao ceremonija, sena olu aprakstīšanas māksla, rotu darināšana, atsevišķā zonā notiks fiziskas nodarbības – cigun, taidzi, rumba, joga un kustību terapijas –, būs masāžas un pirts procedūras.

Ar dažādām diagnostikas metodēm varēs noteikt savu pašreizējo stāvokli. Būs pieejamas individuālas konsultācijas pie dažādu nozaru speciālistiem astroloģijā, numeroloģijā, krāsu un aromterapijā u. c. Sestdienas vakarā būs īpašs uguns rituāls Ivo Puriņa vadībā, kino uz senās klēts sienas, miera mūzika, un jau svētdienā ar saullēktu līdz pat vēlai pēcpusdienai turpināsies nodarbības. Festivāla noslēgumā spēlēs un dziedās Madara. Ikgadējo skaņu performanci, kurā ar saviem instrumentiem piedalās ikviens apmeklētājs, šogad vadīs Nila Īles studija.
Sīkāka informācija, programma un dalības noteikumi atrodami vietnē everti.lv. Būs iespējams iegādāties siltu ēdienu, varēs nakšņot savās teltīs. Ierasties uz festivālu un doties no tā prom varēs jebkurā brīdī. Dalība nav iepriekš jāpiesaka, ieeja festivālā par ziedojumu papīra naudā, ienākot pa īpašajiem festivāla vārtiem. Nākamgad plānots veidot īpašu Ziemeļpolāro labirintu, tāpēc, ja ir vēlme, K. Vallere aicina uzdāvināt vienu parastu laukakmeni aptuveni 15 – 30 centimetru diametrā un piedalīties labirinta tapšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jauka

Noteikti jābrauc, tik daudz izdarību! Lai izdodas! Tur laba enerģija.

pirms gada, 2019.08.06 09:02

Vietējās ziņas