Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz semināru par meža kopšanas cirtēm

Zemgales novadu mežsaimnieki aicināti uz semināru par kopšanas cirtēm sestdien, 7. decembrī, Ķekavas kultūras namā. Mācību tēma – meža koksnes resursu racionāla apsaimniekošana, izmantošana un ieguve, portālu informēja semināra rīkotāja Rita Daščiora, Meža konsultāciju pakalpojumu centra (MKPC) speciāliste.

Dalībnieki varēs uzzināt, kā rīkojamas kopšanas cirtes, kā pareizi izvēlēties izcērtamos kokus, kādas tehnoloģijas izmantot un kā plānot darbu, vēstīts Valsts lauku tīkla mājaslapā laukutikls.lv.

Krājas kopšanas ciršu organizēšanu, mežizstrādes tehnoloģijas un paņēmienus meža kopšanā aprakstīs institūta «Silava» speciālists Dr. silv. Kaspars Liepiņš. Kopā ar MKPC Rīgas reģionālās nodaļas vadītāju Agri Kauliņu eksperts mežā praktiski skaidros dažādu audžu kopšanas lietderīgumu, šķērslaukuma noteikšanu. Interesenti varēs izpētīt situāciju un iepazīt koku sugas četros dažādos meža objektos. Eksperti skaidros atstājamo koku izvēli jaunaudžu kopšanā platībā, kas pieteikta Eiropas fondu meža ekonomiskās vērtības uzlabošanas programmā.

Semināra sākums – pulksten 10. Dalība tajā ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas