Aicina uz semināru par vietējo produktu popularizēšanu

Biedrība «Zemnieku saeima» (ZSA) aicina lauku ražotājus uz semināru par vietējo produktu popularizēšanu un kvalitātes nodrošināšanu, vēstīts mājaslapā zemniekusaeima.lv.

Seminārs ir daļa no starptautiska Leonardo da Vinči programmas projekta «Ražotāju mācību platforma (Elma-TP)», ko īsteno ZSA. Tas notiks pirmdien, 13. aprīlī, Bauskas novada Ceraukstes pagasta atpūtas kompleksā «Rožmalas».

Vietējo produktu vietu Eiropas Savienības un nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā un pārtikas preču marķējuma noteikumus seminārā aprakstīs Zemkopības ministrijas, Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertes. Paņēmienus vietējo produktu prezentēšanai izstādēs Latvijā un ārzemēs ieteiks Daina Saktiņa, Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta Lauku vides attīstības nodaļas vadītāja. Dace Buša no Patentu valdes tehniskās bibliotēkas skaidros, kas ir izgudrojums, preču zīme, dizainparaugs un kāpēc svarīgi tos aizsargāt.

Seminārā piedalīsies projekta partneri no Turcijas, Slovēnijas, Grieķijas un Itālijas, viņu prezentācijām būs nodrošināts tulkojums latviski.
Lauku saimnieki aicināti pieteikties semināram pa e-pastu: birojs@zemniekusaeima.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas