Aicina uz sporta svētkiem Stelpē

Komandu sporta spēļu un individuāli netradicionālo sacensību piekritēji 22. augustā aicināti doties uz Stelpes pagasta sporta svētkiem.
 
Vecumnieku novada Stelpes pamatskolas sporta laukumā sacensībām komandu sporta veidos varēs pieteikties sacīkšu dienā līdz pulksten 9.45, sākums – pulksten 10. Komandu sporta veidos labākos noskaidros futbolā, pludmales volejbolā, strītbolā un virves vilkšanā.

Sacensību organizators Ivars Sproģis skaidro, ka futbolā uz laukuma drīkstēs atrasties četri spēlētāji un vārtsargs, bet pieteikt var septiņus dalībniekus. Volejbola komandā jābūt vismaz vienai dāmai un laukumā jāatrodas četriem cilvēkiem. Strītbolā cīnīsies trīs pret trīs, virvi vilks pieci stiprinieki, bet pieteikt var septiņus.

Individuālajos sporta veidos – šaušanā ar pneimatisko šauteni, šautriņu mešanā, basketbola un florbola metienos, frisbijā – varēs piedalīties ikviens no pulksten 10.30. Vērtēšana notiks četrās vecuma grupās: bērni līdz desmit gadiem, 11 – 15 gadus veci jaunieši, sievietes un vīrieši.

Darbosies piepūšamās atrakcijas, mazākie apmeklētāji varēs pārbaudīt spēkus stafetē «Lielais ceļojums» ar saldumu balvām pēc finiša. Darbosies bufete, svētku dalībniekiem būs pieejams lielais zupas katls.

Stelpes pagasta sporta svētkos notiek spēlētāju «drafta» ceremonija, kurā tiek komplektēti komandu sastāvi sacensībām. «Piektdienas vakarā Stelpes pagasta zemnieku saimniecībā «Līdumi» risināsies «drafta» ceremonija, kurā uzzināsim nākamās dienas komandas biedrus un sāncenšus. Tajā pašā vakarā notiks atklātais pokera turnīrs,» savā «facebook» profilā paziņojis Stelpes pagasta sporta spēļu entuziasts Jānis Klāviņš. Viņš pastāstīja, ka aicināts ikviens interesents, protams, jāievēro pieklājīgas uzvedības normas.

«Sestdienas vakarā visi aicināti uz pirtiņu pērties, piedalīties selfiju maratonā un brīvā kompānijā atskatīties uz sporta spēļu rezultātiem. Naktsmītnes – zem klajas debess vai teltīs zemnieku saimniecības «Līdumi» plašajā teritorijā. Aicināti visi sportisko aktivitāšu un lieliska brīvā laika pavadīšanas piekritēji,» tā Jānis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas