Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz uzņēmēju forumu Bērstelē 9

Jau astotais tradicionālais Rundāles novada uzņēmēju forums notiks 22. februārī Bērsteles kultūras namā. Forumā tiks runāts par novada un Latvijas uzņēmējdarbību un tās attīstības tendencēm, sadarbības un atbalsta formām jaunajiem uzņēmējiem.
 
Foruma organizētāja, Rundāles novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja Santa Švāģere pastāstīja, ka šogad forums tendēts, lai izceltu mājražotājus, veicinātu mājražotāju biznesa ideju realizāciju un attīstību.

«Vēlamies izcelt savu novadu, kurā darbojas veiksmīgi mājražotāji, mūsu mērķis ir attīstīt šo biznesa modeli vēl plašākā mērogā. Rundāles novadā ir ļoti labi attīstīta lauksaimniecība, kas lieliski iet roku rokā ar mājražošanu,» tā S. Švāģere.

Foruma dalībnieki atskatīsies uz 2017. gadā paveikto, Rundāles novada domes priekšsēdētāja vietniece Inta Klīve vēstīs par «Attīstības programmu 2019. – 2025. gadam» un Rundāles novada domes aktuāliem projektiem.

Neparastus un praktiskus piemērus lekcijā « Praktiskais radošums – izgudro sevi no jauna!» atklās lektore no MBA (biedrība «ZINIS») Vita Brakovska.

Seminārā viesosies arī Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) Bauskas biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs Uldis Maniks, kurš dalīsies ar veiksmīgas uzņēmējdarbības priekšnoteikumiem laukos, savukārt Vecumnieku novada Uzņēmēju biedrību pārstāvēs biedrības priekšsēdētājs Jānis Miklaševičs.

Savā pieredzē dalīsies vietējie Rundāles novada mājražotāji – Kristīne Balta no SIA «Kristell», Rundāles atpūtas centra vadītāja Līga Kļaviņa, meistars Jānis Līdaka, Kristīne Līdaka un Māra Zvirgzda no «KalAn somas». Semināra noslēgumā Santa Švāģere informēs par nolikumu

«Līdzfinansējuma piešķiršanai uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai «Īsteno savu ideju Rundālē»».Rundāles novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja aicina visus interesentus – esošos, pieredzes bagātos uzņēmējus un jaunos censoņus, kā arī tos, kuriem biznesa plāni ir tikai ideju līmenī. «Forums palīdzēs radīt fantastiskas idejas. Forums būs noderīgs katram apmeklētājam,» pārliecināta Santa Švāģere.

Dalību lūgums pieteikt līdz 20. februārim pie Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītājas Santas Švāģeres.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Rūdis

Tiem biznesa attīstītājiem un veicinātājiem, kas visu mūžu sēž valsts vai pašvaldību maizē, un nav savā dzīvē pat vienu putekļu sūcēju pārdevuši, par to, ko viņi dara, pašiem smiekli nenāk? Āksti!

pirms 2 gadiem, 2018.02.15 13:04

šādā

veidā šie uzņēmējdarbības veicinātāji ņirgājas par tiem kuri kautko ir radījuši,reāli attīstījuši vai saglabājuši un vēl samāksājuši nodokļus.Tas tiek darīts par to naudu kuri reāli nopelna.Arī bauskas dzīvei labums kaut arī tukšu, bet ir ko rakstīt un tantiņām ir ko lasīt.

pirms 2 gadiem, 2018.02.16 00:42

piekrītu

skarbi, bet patiesi vārdi

pirms 2 gadiem, 2018.02.16 12:52

Kobra

Pēc bildes mēģināju nolasīt dreskodu. Večiem balts krekls un šlipse, vecenēm - garie zābaki

pirms 2 gadiem, 2018.02.15 13:06

hmm

atliek tik paaicinat vel kadu eiropas kungu un kadu no komunistiskas partijas biedru ka piemeram kuchinski

pirms 2 gadiem, 2018.02.16 21:52

He-he

Gan jau būs i KP biedros no 1905. gada, i kāds vecais čekists

pirms 2 gadiem, 2018.02.17 12:59

Gatis

Tie, kas nejēdz un nevar, māca tos kas vaigus piepūtuši velk smago nodokļu slogu. Mācītājiem vismaz mīksts sēdeklis un cieta alga.

pirms 2 gadiem, 2018.02.17 06:02

oooo

astotais forums un cik no presē publicētā var izzīst viens uzsākts sveču bizness :-D
ļoti lietderīgi izlietoti pašvaldības līdzekļi

pirms gada, 2018.02.21 12:34

Ko Tu saproti

Varbūt tās ir medicīniskās sveces ?

pirms gada, 2018.02.21 12:45

Vietējās ziņas