Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz Ziedu svētkiem Iecavā

Vasaras vērienīgākajā sarīkojumā Iecavā – Ziedu dienā 26. jūlijā – novada centrā valdīs skaistums, «Bauskas Dzīvei» atklāja rīkotājas.
Visu interesentu apskatei no pulksten 9 līdz 12 būs atvērti daiļdārzi, ko veidojuši Saiva un Jānis Komisari, Druviņu ģimene, Lidija Kudapa, Velta Puža, Velta Palapa, atklāj pašvaldības dārzniece Sarmīte Avota. Pēdējos gados novadā bija pārtraukta iepriekš tradicionālā daiļdārzu konkursa rīkošana, bet tagad agrākie uzvarētāji atkal atklās publikai savu dārzu skaistumu.

Biedrība «Liepas» Edvarta Virzas ielā prezentēs projekta «Ozola acīm» rezultātu, atklājot jaunu soliņu un stendu ar novadnieku atmiņām par notikumiem šajā ielā vēstures pārmaiņu gaitā. Šajā ielā notiks arī arboristu jeb kokkopju darba paraugdemonstrējums.

Ziedu dienai ieplānota īpaša kultūras programma. Darbosies floristu darbnīcas, no pulksten 14 parkā, pie estrādes, noritēs floristu konkurss, «Bauskas Dzīvei» pastāstīja žūrijas vadītāja Iveta Cera. Tam dalībnieki no visas Latvijas – divu cilvēku komandas – var pieteikties līdz 20. jūlijam pa tālruni 63941234. Konkursa nolikums atrodams pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Konkursam līdz šim jau pieteikušās trīs komandas no Vecumniekiem, divas pašmāju un viena Valmieras vienība, teic I. Cera. Dalībniekiem jāizveido mājas darbs – dekors par tēmu «Ziedu pasakas», ko vērtēs skatītāji. Žūrija vērtēs konkursa darbu – pušķi, kas taps Ziedu dienā Iecavas parkā. Žūrijā līdz ar I. Ceru ir salona «Ciku cakas» īpašniece Vineta Lamberte, floriste Līga Lauriņa no Vecumniekiem un S. Avota.

«Floristus gaida īpaša svētku programma, kuras mērķis ir parādīt floristikas un lietišķās mākslas kopību,» atklāj speciāliste. «Ziedu svētki šogad veidoti tā, lai cilvēki redzētu, cik daudz skaistuma ziedi ienes ikdienā. Tie var rotāt ne tikai interjeru un ārtelpu, bet arī matus, tērpus, nagus, aksesuārus. Ziedi ir dzīves skaistuma elements.» Šai tēmai būs veltīta arī meistardarbnīca, kur puķes plauks gleznās.

Ziedu dienā iecerēts iepriecināt gan pašu novada iedzīvotājus, gan visus viesus no kaimiņu un citiem Latvijas novadiem, pauž S. Avota, piebilstot – dalībniekus varētu gaidīt arī kāds skaists pārsteigums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas