Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aijai Spriņķei jaunajā amatā daudz jaunu ieceru 5

Bauskas novada administrācijā otro mēnesi pastāv sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļa. Ar tās darbu iepazīstina nodaļas vadītāja Aija Spriņķe.

Nodaļas sastāvā ietilpst Tūrisma informācijas centrs (TIC), kura darbībā iezīmēti vairāki attīstības virzieni. Tie saistās ar jaunu tūrisma produktu izstrādi, turpinot sadarbību ar novada uzņēmējiem, veidojot kompleksus tūrisma pakalpojumus. Jāpanāk ciešāka sadarbība starp uzņēmējiem un tūrisma pakalpojuma sniegšanā iesaistītajām pašvaldības iestādēm.

Tūrisma jomai šogad nedaudz palielināts finansējums, informācijas centrā strādā jau trīs pastāvīgi darbinieki. Tādējādi iespējama klientu apkalpošana arī sestdienās un svētdienās.

Šogad plānota Bauskas TIC 15 gadu jubilejai veltīta konference. Tā iecerēta kā pieredzes apmaiņas pasākums, uz kuru aicinās Bauskas sadraudzības pilsētu tūrisma pakalpojumu sniedzējus. Sabiedrisko attiecību jomā nodaļas darbinieki pašlaik visaktīvāk iesaistīti jaunās novada mājaslapas izveidē.

Sabiedrisko attiecību nodaļai šogad uzticēts izstrādāt un īstenot novada konkursu par sakoptāko īpašumu. Top konkursa nolikums. Ir vēlme arī izstrādāt novada zīmolu. Šogad jāizstrādā ģerboņi Dāviņu un Vecsaules pagastam. Daudz darba būs, gatavojoties Bauskas 405 gadu jubilejas svinībām.

«Šajā darbā man vissvarīgākā ir līdzšinējā pieredze un prasmes kolektīva saliedēšanā, jaunu ideju un aktivitāšu virzīšanā, spējā saredzēt svarīgo, prasmē plānot, organizēt un neatlaidīgi virzīties uz mērķi. Tās ir lietas, kas mani raksturotu līdzšinējā darbībā un noteikti būs pielietojamas, vadot sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļu,» tā par sevi teic Aija Spriņķe.

Vairāk par šo tēmu lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā trešdien, 12. februārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

padoms

Nu tikai nesapinieties ar to padomdevēju Novicki.

pirms 6 gadiem, 2014.02.10 21:36

:))

Nevar jau zināt, kurš kuram tad ir tas lielākais padomdevējs, tur jau ir tā sāpe, reizēm, kas liekas var būt pat ļoti maldīgs!

pirms 6 gadiem, 2014.02.11 06:33

ttt

Kas tas tāds Novickis? Vai kāds pasaules gudrinieks?

pirms 6 gadiem, 2014.02.10 23:02

...

Nē! Vienkāršs tirliņš!

pirms 6 gadiem, 2014.02.11 07:46

HA

Tur lielākā daļa tirliņu.

pirms 6 gadiem, 2014.02.11 18:49

Vietējās ziņas