«airBaltic» vadītājs Martins Gauss ceturtdien ieradīsies Bauskā 6

Nacionālās lidsabiedrības «airBaltic» izpilddirektors Martins Gauss ceturtdien, 17. janvārī,  ieradīsies Bauskā, lai sveiktu tās iedzīvotājus un novada domes priekšsēdētāju Arnoldu Jātnieku ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā, informēja uzņēmumā.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe atklāja, ka Bauskas novada priekšsēdētājs aviokompānijas «airBaltic» pārstāvjus uzņems Bauskas Rātsnamā, pēc tam viesi dosies ekskursijā pa Bauskas vēsturisko centru.

Atgādināsim, ka Latvijas lidsabiedrība «airBaltic», vēloties nest Latvijas vārdu pasaulē, deva Latvijas pilsētu nosaukumus 14 jaunām «Airbus A220-300» lidmašīnām. To pilsētu nosaukumi, kuru vārdus iegūs jaunās lidmašīnas, tika noskaidroti iedzīvotāju balsojumā. Bauska ar 3716 balsīm ierindojās 8. vietā.

«Kā Latvijas vadošais eksporta zīmols «airBaltic» ar šo balsojumu ir palīdzējis veicināt 14 Latvijas pilsētu pazīstamību pasaulē. Pašlaik pēc «airBaltic» iniciatīvas uzņēmuma izpilddirektors Martins Gauss ir iecerējis apmeklēt katru no šīm pilsētām, lai tās apsveiktu individuāli,» skaidro uzņēmuma pārstāve Alise Briede. Vaicājot, vai pasažieri interesējas par pilsētām, kuru vārdi attēloti uz lidaparātiem, A. Briede sacīja, ka lidojumos pieejamajā žurnālā «Baltic Outlook» lasāmi īsi apraksti par katru no pilsētām. Šādi pasažieriem ir iespējams rast atbildes uz iespējamiem jautājumiem par viņiem vēl nezināmām apdzīvotām vietām Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Labais!

Vot šitais ir labais - "...dosies ekskursijā pa Bauskas vēsturisko centru..." un apskatīsies graustu, kā arī ar plastmasas logiem un tualetes "skaisto" konteineri "sa***o" vecpilsētu, kuru gadu desmitiem ilgi pilsētas vadība nav spējusi likt kā vienu no prioritātēm kopējajā Bauskas attīstībā!

pirms gada, 2019.01.15 08:20

ko tik neizdomās

ar gada algu tuvu pie miljona ne tikai to varētu izdomāt

pirms gada, 2019.01.15 10:35

dona

Paldies Martinam par ieguldīto darbu Latvijas lidsabidrības attīstībā .

pirms gada, 2019.01.15 13:41

Liga!

Paldies jau viņā saulē aizgājušajam Vilnim Auzānam, kurš ar savu motvāciju palīdzēja lai mēs nobalsotu par Bausku!

pirms gada, 2019.01.15 17:28

Reāli

Tikai nerādiet Rīgas ielu,nobīsies un aizmuks.

pirms gada, 2019.01.16 00:13

es

Pateicība visiem,kas dara Bausku pazīstamu! Lai šogad veicas TASTE veidotājiem!

pirms gada, 2019.01.17 16:24

Vietējās ziņas