Aizdedzies benzīntanka «Virši» reklāmas stends Grenctālē 2

Šodien, 22. oktobrī, plkst. 7 Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Bauskas novada Brunavas pagastu, kur dega informācijas stends 15 m2 platībā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Kā «Bauskas Dzīve» noskaidroja, Brunavas pagastā dedzis degvielas uzpildes stacijas informācijas stends.

«Šodien, 22. oktobrī, īsi pēc 6 rītā degvielas uzpildes stacijā (DUS) «Virši Grenctāle» elektrības īssavienojuma rezultātā aizdegās stacijas cenu tablo. Tika izsaukti VUGD un likvidētas negadījuma sekas. Cietušo nav, pašlaik objekts tiek sakopts,» «Bauskas Dzīvei» pauda DUS «Virši» komunikācijas speciāliste Undīne Priekule.


Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21. oktobra plkst. 6.30 līdz 22. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 30 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas