Aizkavējas darbi Dārza ielā 3

Firma «Latenergo projekts» kopš jūnija sākuma veic Dārza ielas rekonstrukciju. Kārtējā ražošanas sanāksmē 15. jūlijā atzīts, ka darbi aizkavējas tikai nedaudz. Vairākas dienas vīri nav varējuši pilnvērtīgi strādāt lietavu dēļ. Ir radušies arī daži papildu, agrāk neplānoti darbi. Būvmeistars Andris Salmiņš «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka divās vietās - Dārza un Ceriņu, kā arī Dārza un Biržu ielas krustojumā - vajadzēs papildus ievietot caurules. Tas ir saistīts ar 2010., 2011. gadā paredzētās ūdensapgādes sistēmas rekonstrukciju Bauskā. Lai pēc gadiem diviem trim iela nebūtu jāpārrok, nākotnē paredzētajam projektam caurules ievietos jau tagad. Operatīvajā sanāksmē par šiem jautājumiem tika pārrunāts, nolemts veikt papildinājumus projektā.  Sanāksmē projekta autorei Laumai Straumei nebija iebildumu pret trotuāra un veloceliņa seguma maiņu. Sākotnējā variantā bija paredzēts, ka gājējiem atvēlētā trotuāra daļa būs bruģēta, velobraucēju daļā lies asfaltu. Tomēr atbilstīgi vispārpieņemtajai praksei nolemts bruģēt arī velosipēdistu ceļu. Tas būs ar sarkaniem bruģakmeņiem, gājēju puse - ar pelēkiem. A. Salmiņš Domes izpilddirektoram Jānim Mičulim apliecināja, ka šādas izmaiņas projektu būtiski nesadārdzinās.Strādnieki tuvākajā laikā beigs dažādu komunikāciju cauruļu ieklāšanu, objektā strādā arī elektriķi, kas gatavo apgaismojumu. Ielas malā būs divpusējās laternas, kas apgaismos gan brauktuvi, gan trotuāru. Pēc nedēļām divām apakšuzņēmēji jau varētu sākt brauktuves ieklāšanu. Būvmeistars A. Salmiņš sanāksmē stāstīja par sadarbību ar remonta zonā esošo māju iemītniekiem. Ņemot vērā viņu vēlmes, dažviet projektā veiktas nelielas izmaiņas. A. Salmiņš atzina, ka līdz šim ar iedzīvotājiem domstarpību nav bijis, visus neskaidros jautājumus izdevies atrisināt. Par to pārliecinājās arī «Bauskas Dzīve», uzrunājot dažus no Dārza ielā dzīvojošajiem. Viņi pauda atzinīgus vārdus par meistaru darbu. Ginta Trubača no 34. mājas pastāstīja, ka strādnieki laikus brīdinājuši, kad iebraukšana pagalmā nebūs iespējama, tādējādi auto atstāts ielas pretējā pusē. Saimniece mājai pašlaik maina kanalizācijas caurules. Arī šos darbus izdevies saskaņot ar ielas remontētājiem. «Pie tiem pašiem putekļiem veicam arī remontu mājās. Pret ielas remontētājiem man nekādu iebildumu nav. Pašreizējās grūtības mēs uztveram ar sapratni,» tā G. Trubača. Pēc līguma paredzēts, ka darbi jābeidz līdz 12. septembrim. A. Salmiņš atzina, kādu nedēļu varētu kavēties. Kopējās darbu izmaksas ir 323 000 latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Haris

Es ar piekrītu Šoferītim ka autiņu laužšana ir tāda zināmā veidā mētāšanās ar naudu,bet pilsētas dome tač rūpējās ari par autoservisiem lai tiem nav sausiņi jāgrauž!:)

pirms 12 gadiem, 2008.07.16 22:51

Fredis

Tas pat ir labi, ka Biržu iela nav līdzena. Neskrien vismaz tik traki. Lēnāk brauksi, tālāk tiksi.

pirms 12 gadiem, 2008.07.16 17:20

šoferītis

Tas ka darbi kavējās ir tikai normāli,bet tas ka uz pašreizējiem apbraucamajiem ceļiem nevar bedrītes aizbērt tas gan ir ļoti slikti,kas mums,tiem kas pārvietojas pa šiem ceļiem apmaksās ritošās remontu???

pirms 12 gadiem, 2008.07.16 09:52

Vietējās ziņas