Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkavējas ūdenssaimniecību rekonstrukcijas darbu sākšana Bauskā 2

Bauskas pilsētā ūdenssaimniecību rekonstrukcijas projektu realizācijas sākšana varētu kavēties par pāris mēnešiem. Tā novada domes deputātus 30. jūnija sēdē informēja izpilddirektore Dagnija Ludrika.SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» veiktajā iepirkumā par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi Bauskā par uzvarētāju atzīta SIA «Remus». Saņemot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas akceptu, 14. aprīlī noslēgts līgums ar konkursa uzvarētāju. Taču, uzņēmumam nonākot finanšu grūtībās, reālus darbus tas nespēja sākt. Tādēļ līgums ar SIA «Remus» lauzts.  Ievērojot spēkā esošo likumdošanu, ir jārīko jauns atklāts konkurss. Ja viss ritēs raiti, tad rakšanas darbi labākajā gadījumā varētu sākties septembrī. D. Ludrika pauda nožēlu, ka projekta realizācijai nevarēs izmanot šī gada vasaras mēnešus. Taču, ja problēmas ar uzņēmēju būtu radušās būvdarbu izpildes laikā, tās būtu krietni lielākas nekā šie pāris mēnešu.Īslīces pagasta ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projekta īstenošanas procesā norit tehnisko projektu izstrāde. SIA «Watex» veic divu jaunu ūdens attīrīšanas un uzglabāšanas ietaišu un otrā pacēluma sūkņu staciju projektēšanu Bērzkalnos un Rītausmās. Notiek arī četru jaunu artēzisko aku izbūve, sešu esošo aku noslēgšana. Akciju sabiedrība «Siguldas būvmeistars» projektē jaunas notekūdeņu attīrīšanas ietaises Rītausmās. Tehniskie projekti tuvākajā laikā tiks pabeigti, firmas jūlijā sāks būvdarbus.SIA «Īslīces ūdens» veiktajā iepirkumā par kanalizācijas tīklu būvdarbiem arī uzvarēja SIA «Remus». Ar šo uzņēmumu līgums vēl netika noslēgts, tādēļ iepirkuma komisija 30. jūnija sēdē par uzvarētāju atzina «Siguldas būvmeistaru». Tā ziņo iepirkumu nodaļas vadītājs Andris Rācenis. Ja ministrijā iepirkumu akceptēs, SIA «Īslīces ūdens» varēs slēgt līgumu ar uzņēmumu un kanalizācijas tīklu būvdarbi sāksies jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ha

Darbi šogad noteikti nesāksies. Tas konkursiņš vismaz par pus gadu visu iekavēs, tad jau tikai nākamgad. Ja nenopirks vēl kādu bankrotējošu Firmu ar nolūku ietaupīt budžetu, visam jau nesanāks nekad.

pirms 9 gadiem, 2011.07.04 18:43

Ha

Darbi šogad noteikti nesāksies. Tas konkursiņš vismaz par pus gadu visu iekavēs, tad jau tikai nākamgad. Ja nenopirks vēl kādu bankrotējošu Firmu ar nolūku ietaupīt budžetu, visam jau nesanāks nekad.

pirms 9 gadiem, 2011.07.04 18:43

Vietējās ziņas