Aizsardzības ministrs Artis Pabriks ceturtdien apmeklēs Bausku un Iecavu

Ceturtdien, 8. oktobrī, aizsardzības ministrs Artis Pabriks reģionālajā vizītē apmeklēs Bausku, Iecavu un Dobeli, lai pārrunātu Zemessardzes bataljonu līdzšinējo un turpmāko attīstību, portālu informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākais referents Roberts Skraučs.

Aizsardzības ministrs tiksies ar Zemessardzes 53. kājnieku bataljona, 51. kājnieku bataljona Dobelē un Zemessardzes mācību centra vadību, profesionālā dienesta karavīriem, zemessargiem un veterāniem, precizē Emīls Dobrājs, ministra padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos.
Dienas pirmajā pusē A. Pabriks apmeklēs Iecavu, Rīgas 1. brigādes Inženieru rotu, pēc tam Bauskā tiksies ar Zemessardzes 53. kājnieku bataljona komandieri majoru Kasparu Kokinu un iepazīsies ar bataljona infrastruktūru, tostarp potenciālo jauno tā mājvietu.

Savukārt dienas otrajā pusē aizsardzības ministrs Dobelē tiksies ar Zemessardzes 51. kājnieku bataljona komandieri majoru Aivi Vāceru un Zemessardzes Mācību centra priekšnieku majoru Artūru Maksi, kā arī aplūkos bataljona infrastruktūru.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama mājaslapas www.zs.mil.lv sadaļā «Stājies Zemessardzē».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas