Aizvada piekto «Valles trīscīņu»

Valles vidusskolas sporta zālē sestdien, 5. decembrī, tika rīkotas 5. jubilejas «Trīscīņas» sporta spēles pagasta iedzīvotājiem un skolēniem.

To rīkotājs ir sporta darba organizators Vecumnieku novada Valles un Kurmenes pagastā Arturs Kupčiuns. «Pirms sacensībām tika izvēlēti četri komandu kapteiņi, kuri izveidoja savas komandas atbilstīgi nolikumam. Komandas sacenšas trīs sporta veidos – telpu futbolā, basketbolā un volejbolā,» stāstīja A. Kupčiuns.

Sporta spēlēs piedalījās četras komandas – Valles vidusskolas skolēni, Valles pagasta iedzīvotāji «Līdz 27 gadu vecumam», iedzīvotāji «No 28 gadu vecuma» un «Taurkalne».

Komandas «Līdz 27 gadu vecumam» kapteinis Oskars Briņkis «Bauskas Dzīvei» sacīja: «Brīvajā laikā Vallē nodarbojos ar sporta aktivitātēm. Ar prieku piedalos šajās sporta spēlēs, kaut komandā ir tikai pieci dalībnieki. Daudzi ir izbraukuši no Valles, komandas ir grūti nokomplektēt, tomēr mēs cīnīsimies.»

Kā noskaidroja «Bauskas Dzīve», pilnīgu spēļu norisi šoreiz iztraucēja elektropiegādes pārtraukums, ko sestdien piedzīvoja Valles vidusskola. Sacīkšu dalībnieki paguvuši izspēlēt telpu futbola turnīru, bet pārējās disciplīnas nācies atcelt.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas