Aizvada stratēģijas izstrādes noslēdzošo semināru 4

Bauskas novada domē 1. decembrī notika Bauskas novada sporta stratēģijas 2015. – 2020. gadam izstrādes darba grupas noslēdzošais seminārs. Tagad atliek gaidīt sagatavoto dokumentu, kas uzticēts Bauskas novada attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājai Egija Stapkevičai.

Uz semināru ieradās aptuveni 20 sporta interesenti un amatpersonas. Uz jautājumiem atbildēja un par secinājumiem informēja Bauskas novada sporta organizatore Inga Ūbele, Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa un metodiķis Māris Šekavs.

I. Ūbele uzsvēra, ka nākamgad plānots turpināt atbalstīt Bauskas velobraucienu, kā arī gatavot plašākas sacīkstes, kur iesaistītos sadraudzības pilsētu sportisti no Nāhodas un Hedemoras. E. Stapkeviča norādīja, ka aptaujātie aicinājuši pievērst lielāku uzmanību informēšanai – ziņot centīgāk par sporta pasākumiem gan pašvaldības drukātajā izdevumā, gan portālā.

Vēl sanākušie aicināja izveidot sporta padomi. B. Grantiņa pauda viedokli, ka līdzšinējā padome nav pilnvērtīgi darbojusies. «Ja tā pastāvēs tikai ķeksīša pēc, tam nav jēgas,» atzina sporta skolas vadītāja. Bauskas novada izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka teica, ka jaunā padome jāveido sporta centra «Mēmele» vadītājai Līgai Rimševicai.

Viena no pasākuma sastāvdaļām bija grupu darbs. Piecas grupas veidoja īstenojamo mērķu sarakstu. Pēc tam sanākušie balsoja. Par vissvarīgāko sporta attīstībai atzina topošo baseinu, sporta zāles būvniecību stadionā un liela mēroga vieglatlētikas sacīkšu organizēšanu Bauskā.

«Deputāti kopā ar administrāciju cīnās par to, lai Bauskā būtu kvalitatīvas, jaunas sporta bāzes. Baseina iepirkuma konkursa uzvarētājs ir kvalitatīvs būvnieks, kas ļauj cerēt uz labiem rezultātiem,» atzina B. Grantiņa. Viņa uzsvēra, ka drīz varētu sākties iepirkums par sporta halles celtniecību stadionā. «Tā būs viena no skaistākajām un funkcionālākajām hallēm valstī,» uzsvēra sporta skolas direktore.

«Sekmīgam darba plānam, kas balstīts uz iedzīvotāju vajadzībām, ir radīts diezgan labs pamats. Vislielākais nopelns, protams, ir nozares speciālistiem un sporta entuziastiem,» par palīdzību stratēģijas izveidē pateicās E. Stapkeviča. Seminārus vadīt palīdzēja Bauskas novada domes deputāte Inita Nagņibeda.

Vērtējot topošo stratēģiju, E. Stapkeviča atzina, ka novada sporta pārvaldības jomā pārmaiņas nav gaidāmas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Voldis

GrantiņaI taisnība par to ka līdzšinējā padome pastāvējusi ķeksīša pēc. Cerībā , ka Līga izveidos tādu jauno padomi, kas arī strādā un daudz ko mainīs.

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 22:48

hm.....

Tu tam tiešām tici???

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 23:26

Sportists

Kad beidzot tā Grantiņiene atkāpsies? Sporta skolā rezultāti pasliktinās,bet viņu atzīst par novada labāko direktori. Kauns par vērtētājiem. Vai viņi vispār apskatījās pēdējo jaunatnes olimpiāžu rezultātus ? Pēc rezultātiem skatoties tie ir slikti,bet nezin kāpēc direktorei apbalvojums par labu darbu? Kāpēc?

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 20:17

ES!

Tu, slimais cilvēciņ, varbūt liksi reiz mierā Sporta Skolu!!! Savus mazvērrtības kompleksus paturi pie sevis!!! Ko tu vispār saproti no sporta, ja vari kritizēt? Pats esi kaut ko Bauskas sporta labā izdarījis?

pirms 5 gadiem, 2015.12.08 15:43

Vietējās ziņas