Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadīta bērnudārza «Pasaulīte» sporta diena 7

Ik pa diviem gadiem reizi pirmsskolas izglītības iestāde «Pasaulīte» rīko īpašu kopā būšanas pasākumu – sporta dienu vecākiem. Uz aktivitāti, kas vakarpusē noslēdzās ar balli Bauskas kultūras centrā, ieradās gandrīz divi simti dalībnieku.

Pasākumu, kurš notika sporta namā «Mēmele» 1. decembrī, organizē iestādes sporta skolotāja Brigita Iļjina. Aktivitātes sastāvēja no vairākām daļām. Pirmā daļa bija sevis atrādīšana, kuras laikā grupiņu vecāki teatralizētos priekšnesumos centās pārsteigt skatītājus.

«Sprīdīši» ieradās ar čemodāniem un atrādīja dienvidniecisku deju. «Dzirnaviņām» līdzi bija sava tautumeita. «Kamenīšu» nepārtraukto kustību sakārtoja bitenieks, kurš reizē piedūmoja arī sporta zāli. «Dzīpariņi» atrādīja smieklīgu stāstu par to, ka kopā var paveikt daudzas lietas, kas pa vienam nesanāks. «Ķipari» bija gatavi ceļojumam ar visu nāru. Vislielāko uzmanību tomēr izpelnījās «Ķiparu» klaunu priekšnesums, kurš gan skaļuma, gan aktivitāšu ziņā nevarēja palikt nepamanīts. Noslēgumā arī bērnudārza audzinātājas parādīja, ka prot vingrot. 

Turpinājumā sekoja sporta nodarbības dažādos veidos – lēkšana ar virvi, basketbola metieni, lēkšana tālumā, bumbas sitieni vārtos un citi. Notika divas lielās stafetes.

«Izjūtas ir pozitīvas. Šodien gaidām pirmo vietu, labas atmiņas un zinām, ka jauki pavadīsim sestdienu. Tāllēkšanā mums noteikti jābūt labai vietai – ir trīs gari tēvi,» stāsta «Ķiparu» grupiņas audzinātāja Andra Matuzone.

«Jautri. Priekšnesumā iejutāmies pilnībā – galvenais ir justies viegli, atbrīvoti un izklaidēt citus. Paši ceram tikai uz uzvarām. Skaidrs, ka labi pavadīsim laiku. Ballēsimies līdz pēdējam,» smaida Sandijs un Raimonds, kas pārstāv grupiņu «Bitītes».

Pirmsskolas izglītības iestādes «Pasaulīte» vadītāja Daiga Kadiševska pastāstīja, ka balle kultūras centrā parasti beidzas ap četriem vakarā. Pasākums, protams, ir liela slodze organizatoriem, tomēr pozitīvās emocijas visu ieguldīto darbu atsver.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Megija

Kur palikusas parejas bildes.??vakar bija vairakas.!!!

pirms gada, 2018.12.04 17:58

Tatjana

Tekstā "ieviesās" vēl divas kļūdas: klauni bija "Bitītes" (ne "Ķipari") un PII "Pasaulīte" vadītāju sauc Daina (ne Daiga).
Runājot par pasākumu... tas ir pozitīvu emociju lādiņš!!! Paldies organizātoriem!

pirms gada, 2018.12.04 22:35

Vietējās ziņas