Aizvadīta Raimonda Lineja kausa izcīņa novusā

Bauskas stadiona manēžā 18. oktobrī aizvadīta Raimonda Lineja kausa izcīņa novusā. Sacīkstes bija viens no Bauskas novada Superkausa posmiem – pēc septiņām sacensībām Superkausa izcīņā tiksies 16 labākie. Palicis vēl viens posms.

Kausa izcīņā piedalījās septiņas dāmas un 27 kungi. Vīriem labākais kārtējo reizi bija īslīcietis Eduards Lauks, kurš ir arī līderis Superkausa ieskaitē pēc sešiem posmiem. Otrajā vietā Edgars Siliņš no Baldones, trešais Aldis Pavilons no Mežotnes pagasta. Ceturtajā vietā Roberts Čudars no Kurmenes pagasta. Piektais baušķenieks Vilnis Pelcers, sestais Jānis Salna no Codes pagasta.

Dāmām veiksmīgākā bija Biruta Siliņa no Baldones, otrā Santa Gudža no Codes pagasta. Trešā Dzintra Čudare no Kurmenes pagasta.
Kausa izcīņas kopvērtējumā otrajā vietā aiz E. Lauka, kam ir 86 punkti, ir E. Siliņš ar 81 punktu. Tālāk rezultāti ir blīvi – trešajā vietā esošajam R. Čudaram ir 76 punkti, savukārt 11. vietā V. Pelceram ir 69 punkti. Par iekļūšanu Superkausā nāksies cīnīties jau 12. vietā esošajam Jānim Brazauskim, kam ir 64 punkti. Santa Gudža pašlaik ir 16. vietā ar 59 punktiem, un tikpat ir spēcīgiem konkurentiem – Fjodoram Iļjinam un Agrim Segliņam. S. Gudža ir vienīgā sieviešu pārstāve, kas jau pirms gada cīnījās par iekļūšanu Superkausā, bet toreiz neizdevās. Tagad meitene mēģinās vēlreiz. Izšķirošā cīņa notiks 31. oktobrī – Jāņa Pelcera kausa izcīņa novusā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas