Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadītas Bauskas novada atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā jauniešiem 3

Ļoti aktīvu februāri aizvadījuši Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas brīvās cīņas nodaļas jaunie sportisti. Rosīgi bija arī treneri un sporta skolas darbinieki – aizvadītas Bauskas novada atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā jauniešiem.

Sacensībās Griķu pamatskolas sporta zālē 22. februārī piedalījās kupls skaits Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneru Andreja Vasiļjeva un Jurija Ručkanova audzēkņu. Pirmās vietas savās svara un vecuma grupās izcīnīja Markus Izkalns, Edijs Rutka un Kristians Manavickis. Sudraba medaļas – Kristiānam Ķivaram, Kristiānam Aleksejevam, Krišjānim Ķikuram un Jēkabam Ķikuram. Bronzas godalgas – Dāvim Ķiveram, Jānim Gustam un Jānim Ķikuram. Tā liecina trenera A. Vasiļjeva sniegtā informācija.
Nedēļu iepriekš 15. februārī pieci jaunie sportisti piedalījās Ķekavas atklātajās meistarsacīkstēs – tur otro vietu izcīnīja Markuss Izkalns un bronzas godalgu – Jānis Gusts.

Savukārt pieredzējušākie sportisti 7. februārī Jelgavā piedalījās Latvijas U20 vecuma grupas čempionātā «Sudraba lietus». Šeit otrās vietas izcīnīja Linda Sakne, Edijs Rutka, Dāvis Rimševics un Andrejs Maslobojevs. Trešās vietas – Krišjānim Ķikuram, Kristiānam Aleksejevam un Artūram Alksnim. Komandu vērtējumā Bauskas novada BJSS ieguva trešo vietu, bet treneru vērtējumā Andrejam Vasiļjevam pirmā vieta. Tā liecina Bauskas novada BJSS informācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Justs

Biju atklāšanā,Biruta teica atklāšanas runu,nepazinu,laikam pats vecs būšu palicis vai nu Biruta. :))

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.26 11:11

Ou

Es jau domāju, ka tās brīvās cīņas meistarsacīkstes bija Bauskā pie jaunā Montanas bāra! Tur bija gan boksa meistarsacīkstes, gan arī brīvā cīņa uz ielas bruģa!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.26 12:56

Sekretārs

Biedre Grantiņa,kāpēc pēdējos gadus nav neviens cIņas sporta meistars izaudzināts Bauskā!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.28 14:02

Vietējās ziņas