Aizvadītas Vecgada un Jaungada balvu izcīņas dambretē

Kamēr citos sporta veidos vēl aizvien ir liela neskaidrība par iespēju spēlēt, dambretisti ļoti aktīvi turpina spēlēt tiešsaistē sacensībās, ko rīko Latvijas Dambretes federācija. Gadumijā aizvadītas Vecgada un Jaungada balvu izcīņas.

Gadumijā visveiksmīgākā bija baušķeniece Zane Lea Zunda. Vecgada balvu izcīņa 100 lauciņu dambretē 29. decembrī viņai bija pēdējais turnīrs U10 vecuma grupā, un tur viņa izcīnīja uzvaru. Tāpat uzvara arī U13 vecuma grupā, otrā vieta U16 un trešā U19 vecuma grupā. Gadumijā dambretiste gan pārcēlās uz citu vecuma grupu, tāpēc Jaungada balvu izcīņā 2. janvārī 64 lauciņu dambretē Z. L. Zundai U13 grupā otrā vieta un U16 grupā trešā vieta. Vēl no meitenēm var atzīmēt Rūtu Arāju, kas U8 vecuma grupā Jaungada balvu izcīņā bija ceturtajā vietā.

Puišiem Vecgada balvu izcīņā trešajā vietā U16 vecuma grupā Denijs Vilhelms Krauklis, savukārt piektais šajā grupā Everts Rūdolfs Lepsis. U13 vecuma grupā E. R. Lepsim pārliecinoša uzvara, bet septītajā vietā Jurģis Stīpnieks. Trešo vietu U8 grupā ieguva Verners Fībigs.

Jaungada balvu izcīņā atkal trešajā vietā U16 grupā bija D. V. Krauklis. U13 vecuma grupā otrajā vietā Roberts Maikūns, sestais – J. Stīpnieks. Gadumija nozīmēja arī vecuma grupas maiņu V. Fībigam, kas pārcēlās uz U10 grupu un pirmajās sacensībās savā grupā izcīnīja sesto vietu.

6. janvārī sākusies Latvijas Dambretes federācijas rīkotā Ziemas kausa izcīņa dažādās vecuma grupās. Par rezultātiem informēsim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas