Aizvadītas Zemgales reģiona dambretes spēles 3

Bauskas pilsētas pamatskolā 18. martā notika Zemgales reģiona sporta spēles U11 un U14 vecuma grupai. No mūsu novadiem veiksmīgākie bija Vecsaules pamatskolas jaunieši, kas U14 grupā izcīnīja otro vietu.

U14 rindās toni noteica Dobeles 1. vidusskolas vienība ar individuāli labāko spēlētāju Ričardu Osīti. Toties Vecsaules pamatskolas vienība pārliecinoši izcīnīja otro vietu. Individuāli Ardis Māskis bija trešais, Toms Brigmanis – ceturtais, Viktorija Buhbindere – sestā. Piektajā vietā ierindojās Pilsrundāles vidusskolas vienība, kuras sastāvā bija labākā mūsu novadu dambretiste Anastasija Strautniece, kas U14 meiteņu vērtējumā palika ceturtajā vietā. Sacensībās startēja arī Griķu un Bauskas pilsētas pamatskolas, Uzvaras un Bauskas 2. vidusskolas dambretisti.

U11 vecuma grupā līdera pozīcijas ilgi bija Reinim Štālam no Bauskas pilsētas pamatskolas. Tikai tad, kad pie pirmā galdiņa iznāca tikties ar Latvijas čempioni no Dobeles 1. vidusskolas Valeriju Zarovsku, puisis piekāpās. Rezultātā individuālajā vērtējumā zēnu grupā R. Štāls ierindojās trešajā vietā. Otro vietu izcīnīja Niks Naidžels Zeltiņš no Bauskas 2. vidusskolas. Viņa skolasbiedrs Denijs Vilhelms Krauklis ceturtajā vietā. Meitenēm tik labi neveicās –, kārtējo reizi parādot savu cīņassparu, ceturtajā vietā ierindojās Maruta Opočkina no Pilsrundāles vidusskolas.

Komandas biedri nespēja Marutu atbalstīt, un Pilsrundāles vienība šoreiz tālu no godalgām. Uzvaras laurus plūca viesi: pirmie – Engures pamatskolas audzēkņi ar nepārspēto Mariusu Vītolu priekšgalā, otrie – Dobeles 1. vidusskolas dambretisti. Bauskas 2. vidusskolas komanda palika trešajā vietā – N. N. Zeltiņam un D. V. Krauklim palīdzēja Evelīna Pēkale. Piektajā vietā Vecsaules pamatskolas vienība.
Sacīkšu galvenais tiesnesis Māris Bergs atzina, ka par godalgām varēja cīnīties arī Mežotnes un Mežgaļu pamatskolas audzēkņi, bet no šīm skolām komandas neieradās. Galvenajam tiesnesim rezultātus palīdzēja apkopot Arnolds Šimkuss un Jānis Štāls.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

***

Paldies Bauskas pamatskolai par telpu nodrošināšanu un M. Bergam par izturību !

pirms 5 gadiem, 2015.03.20 19:59

Māris Bergs

Uz Zemgales reģiona sporta spēlēm no Bauskas novada tika uzaicinātas labākās skolu komandas pēc iepriekš uzrādītiem rezultātiem dambretes olimpiādē un novada skolēnu sporta spēlēs. Kā mums rūp savas skolas un novada gods, kārtējo reizi apstiprina aizvadītie turnīri. Šogad sacensības notika brīvlaikā par ko priecājās Engures, Ikšķiles, Auces, Dobeles un Saldus puses dambretisti. Problēmas neradās ari Vecsaules, Uzvaras, Griķu, Pilsrundāles un Bauskas 2.vidusskolas komandām. Ja Mežgaļu un Mežotnes skolas savu dalību sacensībās atsauca iepriekš, tad Endijs nesagaidīja savus skolas biedrus no Bauskas sākumskolas un komanda izputēja. Nu nav glīti tā darīt, kā es justos ja pēkšņi man palīgos neierastos uzaicinātie tiesneši, kuriem nācās izbrīvēt darba dienu, ja brīvdienā neatnāktu gatavot gardo maltīti pavāres. Paldies ari Bauskas pamatskolas kolektīvam, kura pienākumos nebūt nav uzņemties liekus neapmaksātus pienākumus.
Dalībnieki pietika un finālisti no reģiona cīņām Latvijas skolu 68.spartakiādei noskaidroti. Sacentās 80 dalībnieki divos turnīros, pārstāvot 21 komandu. Katrs dalībnieks aizvadīja deviņas cīņas un protams, ka daudz izšķir ne tikai veiksme un prasme domāt, bet ari veiksmīga izloze. Dalībnieku vidū četras komandas jau dalību finālam bija nodrošinājuši kā iepriekšējā gada godalgoto vietu ieguvēji, bet atbrauca un mājup aizveda Zemgales uzvarētāju kausus. Finālam no mūsu novada kvalificējās Vecsaules, Griķu un Bauskas pamatskolas, Bauskas 2.vidusskolas, Pilsrundāles un Uzvaras vidusskolu komandas.

pirms 5 gadiem, 2015.03.21 12:22

Vietējās ziņas