«ak69» sagaida vasaru ar dziesmu 1

Rokgrupa «ak69» laidusi klajā savu atgriešanās singlu «Gaidu vasaru». «Bauskas Dzīvei» par to vēstī grupas dalībnieks Oskars Mustermanis.

Nododot publikas vērtējumam singlu, grupa turpina gatavošanos jaunā albuma gaidīšanas svētkiem. O. Mustermanis stāsta: «Pēc pāris gadu pacietīgas klusēšanas mēs laižam klajā atgriešanās singlu, kas spilgti raksturo grupas pašreizējo noskaņojumu. Dziesmas sūtība un būtība ietverta nosaukumā. Pēc neplānotas, taču vajadzīgas radošas un raibas pauzes grupas darbībā ir notikušas izmaiņas sastāvā, attieksmē pret dzīvi un vērtībām. Ir atgriezusies apetīte spert zemes un sadot pa biksēm ziemai un pavasarim, kas spītīgi nedodas rokā.

 Gaidām vasaru, kā arī grupas otro studijas albumu «Nepieradināti». Tas pavisam drīz sasniegs klausītāju ausis. Solu, ka tad būs lustīgi.»
Albums «Nepieradināti» ierakstīts Kārļa Šteinmaņa virsvadībā studijā «Unity Audio». Grupā «ak69» darbojas Oskars Mustermanis (balss, ģitāra), Jānis Hohbergs (ģitāra), Agnis Beitāns (basģitāra), Mārcis Pļaviņš (bungas).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas