Akcijā «Paēdušai Latvijai» Bauskā varēs ziedot pārtiku trūcīgām ģimenēm 10

Sestdien, 6. aprīlī, no pulksten 10 līdz 21 veikalā "Rimi Bauska", Pionieru ielā, ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuru ienākumi ir zem iztikas minimuma, portālu informēja SIA "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, rīsus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, margarīnu, buljona kubiņus, zirņus, pupiņas un kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu mazākajiem pārtikas paku saņēmējiem.

“Paldies ikvienam, kurš ir iesaistījies iepriekšējās akcijās, un gatavojas ziedot arī šoreiz. Pēc katras akcijas mēs pārliecināmies, cik mūsu sabiedrība ir sirsnīga un atsaucīga. Mēs spējam saredzēt līdzcilvēku problēmas un sniegt atbalstu, kad tas visvairāk nepieciešams. Kādam šīs pārtikas pakas varētu nešķist pietiekams atbalsts, taču mūsu klienti to novērtē un pateicas - saņemtie produkti bieži vien ir vienīgie, kas tobrīd ir ģimenes rīcībā,” teic Agita Kraukle, pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” organizē dažāda veida palīdzību ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā - gan komplektējot pārtikas pakas, gan organizējot izglītojošus un izklaidējošus pasākumus. Lielveikalu tīkls "Rimi" ir pastāvīgs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Migla-aizdomīgā

Jautājums - vai man pie kases par to paku būs jāsamaksā tās satura pašizmaksa, ja reiz tas ir ziedošanas pasākums, jeb Rimi peļņa arī?

pirms gada, 2019.04.05 14:11

MG-42

Lielveikalu nedrīkst atstāt bez peļņas! Viņi jau tā ir iztērējušies uz plastikāta maisiņiem..

pirms gada, 2019.04.05 15:35

Tik tālu valsts ir nonākusi.Protams,ka jāziedo.Bērni nedrīkst palikt neēduši.Bet RIMI gan neticu.Izdomāšu citu veidu kā ziedot.

pirms gada, 2019.04.05 20:35

secinājums

Divdesmit deviņus gadus pēc sociālisma sistēmas likvidēšanas esam konsekventi gājuši uz mērķi izveidot pārtikušu un laimīgu sabiedrību. Izskatās, ka esam tā kārtīgi ieskrējušies un jau pēc maza brītiņa (divdesmit deviņiem gadiem) šī mērķa mirāža jau būs saskatāma pie apvāršņa.

pirms gada, 2019.04.06 13:54

Sarmīte

Kulītes tiek aizsietas un sakrāmētas parastos ratiņos. Pāris skuķi darbojas. Kurš zina, kurp šī krava dodas un kas kontrolē to sadali? Vai ir saraksts ar trūcīgajiem?....\ Kur viņi atrodas? Kurš atbild par pārtikas atbilstošu uzglabāšanu? Vai atkal kārtējais naivums uz žēlsirdību?

pirms gada, 2019.04.06 20:05

Žūpa

Gribu redzēt to cilvēku, kam ziedoju. Viņš nedrīkst pīpēt un dzert, jābūt tīram un pie sajēgas.Pats personīgi uzsaukšu normālu pārtikas paku. Šādas akcijas tikai ļauj iedzīvoties ne tik trūcīgajiem.

pirms gada, 2019.04.06 20:45

vēl

...interesanti - kā šajos skarbajos datu aizsardzības laikos, kad cilvēks pat savus datus nezin kā uzzināt, - kā Rimi zin kam tās pakas dalīt?

pirms gada, 2019.04.06 21:50

un vēl

p.s. neskatoties uz to, ka apšabu Rimi akciju, es parasti ziedoju portālā ziedot.lv. Silti iesaku - šobrīd tur var ziedot baušķenieka Ivana Hmiļa ārstēšanai.

pirms gada, 2019.04.06 21:54

Tauta

Parēķiniet cik mēs katrs jau esam saziedojuši katru dienu iepērkoties. Jo cenas uzskrūvētas ir mistiskas. Kaimiņu valstī cenas ir daudz uz leju.

pirms gada, 2019.04.07 00:54

Vietējās ziņas