Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aktīvākajiem Bauskas novada jauniešiem ideju netrūkst 1

 Jauniešu dienas «Mēs 2013» pasākumi Bauskas Rātslaukumā sestdien, 24. augustā, norisinājās visas dienas garumā. Emocionāli sirsnīgi pasākums noslēdzās naktī Bauskas kultūras centra pagalmā.

Bauskas novada jauniešu lietu koordinatore Solvita Jirgensone «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par jauniešu aktivitāti, gatavojot ļoti daudzpusīgu pasākuma programmu. Tas liecina, ka aktīvākajiem novada jauniešiem ideju netrūkst, svarīgi, lai viņus iecerēs un izdarībās atbalstītu pēc iespējas vairāk līdzaudžu.

Kaspars Francis ar ģimeni dzīvo Anglijā. Atbraucot vasarā uz Latviju, pusaudzis ar interesi iesaistījās jaunsardzes aktivitātēs, kurā līdz tam bija darbojies četrus gadus. Viņš pozitīvi novērtēja pasākumu Rātslaukumā, iespēju satikties ar draugiem.

Daudziem saistoša šķita ērmriteņu aplūkošana un braucamrīku iemēģināšana. Nauris Dumbrovskis, izlaidis loku pa laukumu ar teju divus metrus augstu «ērmu», atzina – interesanti tas ir, tomēr ikdienā viņš labprāt pārvietosies ar normālu riteni.

Baušķeniece Kristīne Šlosberga piesaistīja pasākuma dalībnieku uzmanību ar savu skatu kartīšu kolekciju. Viņa aicināja arī citus iesaistīties savdabīgajā vaļaspriekā, sūtot atklātnītes un saņemot tās no visas pasaules. Savukārt baušķenieks Kristofers Kugrēns aicināja jauniešus iepazīt citu saistošu brīvā laika pavadīšanas iespēju – slēpņošanu. Jauniešu dienas apmeklētājiem bija iespēja pašiem atklāt sešus vecpilsētā novietotos slēpņus.

Vērojot jauniešu aktivitātes, baušķeniece Veronika Puķe pauda prieku, ka Rātslaukums ir ļaužu pilns, tajā notiek aktīva rosība. Viņa pauda vēlmi, lai vecpilsētas apdzīvošanā iesaistītos arī citas sabiedriskās organizācijas. Rātslaukums ir lieliska vieta jautrai un saturīgai laika pavadīšanai. Aktivitātēm tajā būtu jākļūst par tradīciju.

Jauniešu dienas noslēgumā vēlā vakarā Bauskas kultūras centra pagalmā valdīja romantiska, mākslinieciska noskaņa. Te savu un draugu kopīgi radīto pirmo īsfilmu publikas vērtējumam nodeva baušķenieks Rihards Zviedris. Četru minūšu ilgais stāsts «Bezmiegs» filmēts piecas naktis, tā tapšanā iesaistījušies Riharda draugi no Bauskas un Rīgas. Radošajai komandai šajā vakarā tika dāvāta īpaša pirmizrādes torte.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

viesis

Vienkārši ideāls pasākums! Vakara daļa - pozitīva, sirsnīga, sajutos droši un gaidīti.

pirms 7 gadiem, 2013.08.26 22:47

Vietējās ziņas