Amatā apstiprina Iecavas mūzikas un mākslas skolas jauno direktori 8

Bauskas novada domes deputāti lēmuši par Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktores amatu. Konkursā par piemērotāko no trim kandidātiem atzina Māru Vilciņu-Rugāju, kurai gan līdz šim saistības ar Iecavu vai Bauskas novadu nav bijis.

Bauskas novada domes sēdē, kas notika 30. septembrī, M. Vilciņa-Rugāja pastāstīja par sevi. Viņas līdzšinējā darba pieredze ir cieši saistīta ar radoša izglītības procesa vadīšanu. Apvienojot vadītāja, pedagoga un kultūrizglītības speciālista darbu, M. Vilciņa-Rugāja ilgtermiņā vadījusi interešu izglītības iestādi – 25 gadus strādājusi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā un vadījusi Pārdaugavas bērnu un jauniešu centru «Kurzeme» (tagad – «Altona»). Kopš 2020. gada sākuma līdz šim strādājusi par izglītības darba speciālisti Babītes novada pašvaldībā.

Augstskolu studijās M. Vilciņa-Rugāja apguvusi svētku organizatora-režisora un skolas vadītāja specialitāti; viņai ir maģistra grāds pedagoģijā.

«Esmu radošs un emocionāls cilvēks. Patīk strādāt ar audzēkņiem un pedagogiem. Tāpēc pieteicos vakancei un domāju, ka esmu izvēlējusies pareizo ceļu,» tā M. Vilciņa-Rugāja.

Deputāte Ināra Pētersone interesējās, kāda ir sasaiste ar Bauskas novadu, un pretendente atzina, ka pašlaik nav bijusi, tikai tik daudz, ka Bauskā dzīvo radinieki.

«Kādas saredzat skolas stiprās puses un izaicinājumus?» interesējās deputāte Inita Nagņibeda. «Cik redzēju, ir daudz labas un jaukas idejas, kas jārealizē, bet samazinās bērnu skaits, kas ir negaidīti. Skatīšos, kāpēc bērnu ar katru gadu ir mazāk. Izaicinājums būs darbs «Covid-19» ierobežojumu laikā,» pauda M. Vilciņa-Rugāja.

Deputāti vienprātīgi atbalstīja piedāvāto kandidatūru un apstiprināja M. Vilciņu-Rugāju par Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktori.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ilvars

Maru Vilcinju Apsveicam un Prieks ka Iecava ar katru dienu paliek Vairak Profesionali ar Viziju uz Ritdienu. Pasakaina Muzikas skola un Daudz talantigu Bernu, lai Veicas.

pirms 8 dienām, 2021.10.10 09:44

Saulcerīte

Cerams,ka viņai arī veiksies “pasakaini”

pirms 7 dienām, 2021.10.10 12:38

Vietējās ziņas