Amatā apstiprināta sporta centra «Mēmele» vadītāja 3

Apņēmība strādāt, īstenot jaunas idejas, kā arī iecerētos projektus ir gatava sporta centra «Mēmele» jaunā direktore Līga Rimševica. Par viņas apstiprināšanu amatā deputāti nobalsoja novada domes sēdē 26. novembrī.

Portālam L. Rimševica apliecināja, ka šis amats viņai būs jauns izaicinājums, kuru viņa nebaidās īstenot: «Nedaudz skumji šķirties no bērniem Bauskas sākumskolā, savukārt treneres pienākumus sporta skolā centīšos apvienot ar iestādes vadītājas darbu. Esmu apjautusi tos lielos darbus, kas ir jāpaveic. Līdztekus darba organizēšanai sporta centrā iestāšos par jaunu sporta bāzu izbūvi Bauskā.

Es atbalstu sporta halles, baseina būvi. Vieglatlētiem mums ir pietiekami laba bāze treniņu un sacensību organizēšanai. Savukārt sporta spēlēm mums bāze ir ļoti kritiska. Esmu gatava arī iesaistīties finansējuma piesaistes meklēšanā iecerēto objektu būvei.»

Domes sēdē garas diskusijas par L. Rimševicas iecelšanu amatā neizvērsās. Deputāts Aleksadrs Novickis iebilda pret pārbaudes laikā noteikto atalgojuma samazināšanu. Šis iebildums netika ņemts vērā.

Deputāti nobalsoja, ka sporta centra «Mēmele» direktores amata pienākumus L. Rimševica sāks pildīt 1. decembrī. Līdz 2016. gada 29. februārim viņai noteikts pārbaudes laiks. Tam beidzoties L. Rimševicas mēnešalga būs 1046 eiro. Pārbaudes laikā sporta centra vadītājas alga noteikta 889 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jurka

Inga saturies,viņai ir raksturs,nebūs kā bijušais vārgukis Zintis.

pirms 5 gadiem, 2015.11.27 15:00

sākumskolas mamma

Žēl, ka manu puiku vairs neskolos šī fantastiskā skolotāja, bet citādi- vislielākais prieks par Jums, Līga! Lai izdodas!!!

pirms 5 gadiem, 2015.11.27 22:00

Murka

LĪGIŅ, Baušķenieki liek uz tevis lielas cerības , Tikai nepievil. tev nebūs viegli cīnīties!!! Tu zini par ko iet runa.

pirms 5 gadiem, 2015.11.28 19:40

Vietējās ziņas