Amatā apstiprināts Bauskas novada kārtībnieks 16

Pievērst lielāku uzmanību kārtībai pilsētā, īpaši vakara un nakts stundās. Tas ir tikai viens no daudzajiem plānotajiem darbiem, ko iecerējis veikt 24. februārī novada domes sēdē amatā apstiprinātais sabiedriskās kārtības nodaļas vadītājs Dzintars Lenbergs.Viņa kandidatūru atbalstīja 15 deputātu, balsojumā atturējās Inese Dombrovska un Vera Grigorjeva. Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis deputātus informēja, ka konkursā uz šo amatu bija pieteikušies astoņi kandidāti. Nolikuma prasībām atbilda trīs, viņi uzklausīti īpašā izvērtēšanas komisijā. Amatam tika ieteikts Dz. Lenbergs. Domes sēdē debates par Dz. Lenberga kandidatūru nenotika. Pirms balsojuma amata pretendents solīja godam pildīt viņam uzticētos pienākumus, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību novadā.«Bauskas Dzīvei» jau pēc apstiprināšanas amatā Dz. Lenbergs atzina, ka ir pārdomājis sava darba prioritātes, kas, protams, tiks apspriestas ar novada vadību. Sabiedriskā kārtība, iedzīvotāju drošība, sadarbība ar citām pašvaldības institūcijām, arī Valsts policiju būs viņa redzeslokā. Konkrēti Dz. Lenbergs izteica vēlmi panākt, lai slimnīcas paspārnē izveidotu medicīnisko atskurbtuvi. Kārtībnieki gādātu par kārtību, mediķi nepieciešamības gadījumā spētu palīdzēt alkohola apreibinātajiem. Apzinot reālo situāciju un pārrunājot to ar sociālo dienestu, varētu domāt par patversmes izveidi pilsētā. Nolikumā paredzēts, ka sabiedriskās kārtības nodaļā bez vadītāja būs arī četri darbinieki. Dz. Lenbergs uzskata, ka viņu pienākums būs pārraudzīt visu novadu, nepieciešamības gadījumā pastiprinātu uzmanību pievēršot pilsētai. Dz. Lenbergs no 1974. gada strādājis tiesībsargājošās iestādēs, pēdējais amats 2009. - 2010. gadā bija Valsts policijas Bauskas iecirkņa kārtības policijas priekšnieks. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā, papildus izglītojies kursos Valsts policijas koledžā. Pārzina latviešu, krievu valodu, angļu valodā spēj sazināties ar vārdnīcas palīdzību. Ir Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas sekcijas biedrs. Viņa vaļasprieki - sports un medības, deklarētā dzīvesvieta ir Codes pagasts.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

silvestrs

labaak vareja palikt Aldoniss..vis vismaz sekoja lidzi kartiibai..:)))

pirms 9 gadiem, 2011.02.28 16:06

Hops

tāda sajūta, ka pāris cilvēki te diskutē savā starpā, redzams, ka pēdējie trīs ieraksti ir viena cilvēka rakstīts. Nu nevar nomierināties :)

pirms 9 gadiem, 2011.02.28 15:00

SAHS

VINS JAU NEBIJA ARI GODIGS KAD STRADAJA CELU POLICIJA.

pirms 9 gadiem, 2011.02.28 13:47

Labais

Iedomaajos kaa shis ar Vaardniicu rokaa kaut ko skaidros AArzemniekien . Reekt gribaas , un ko par to visu padomaas aarzemnieks ???
Ar to tiks veikta Bauskas atpaziistamiiba Eiropaa un ne tikai . MENTS AR VAARDIICAAM APKRAAVIES UN KAUT KO SKAIDRO:

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 23:09

uzjautrinoši

Jā par to sazināšanos angļu valodā ar vārdnīcas palīdzību-smējos no sirds... Interesanti,kuri bija tie vēl divi kandid;ati,kuri atbilda prasībām.......varbūt,ka viņi bez vārdnīcas varētu runāt angliski....KAS ZIN!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 21:56

Kols

Kā viens pats Buls varēja pāraudzīt?
To nevar ne viens, ne četri, ne simts.
Vai tāpēc Bauskā policiju arī likvidēt, jo 100 policisti nevra pārraudzīt 4 novadus.
Šie četri var palīdzēt likumsargiem un arī tie ir papildspēki

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 10:25

???

ļoti interesē kā šis kungs ar četriem cilvēkiem varēs pārraudzīt visu Bauskas novadu,un vēl vakara stundās...un kādu iedzīvotāju drošibu?

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 08:10

:))

Mja, par to valodu gan forshi. Tad jau es esmu vel krutaka, jo pieprotu visas pasaules valodas, kuram ir sastaditas vardnicas. :))) Esmu POLIGLOTS! Ne ta ka DZL- vins tikai angleni. Atputies!

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 16:19

Nu kā tas ir spēj sazināties angļu valodā ar vāŗdnīcas palīdzību?????Nu apskaidrojiet man parastam cillvēka, kā tās ir??? Sarunājoties, šķirsta vārdnīcu un meklē vajadzīgos vārdus????
Tad būtu uzrakstijuši, neparot sazināties angļu valodā, nu un, kas tur slikts, bet visamaz taisnība.
Vienalga, lai dzīvo draudzība! Lai veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 15:16

fotogrāfs

Zem foto rakstīts, ka sveic Tija... a man jautājums - kāpēc tā Tija nav kadrā?

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 13:55

g

izskatas jau specigs , bet ir bijushas reizes ka ieliek asti starp kajam un nozud....

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 12:33

:)

Pat Lenberga kungs būs par mazu, lai noklātu visu Bauskas novadu....

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 10:51

Vietējās ziņas