Amatierkolektīvu vadītājiem Bauskas novadā plāno algas pielikumu 1

Bauskas novada domes sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā deputāti izvērtēja pārskatu par Bauskas novada pašvaldības amatiermākslas kolektīvu vadītāju un speciālistu klasificēšanu un atlīdzības noteikšanu.

Par paveiktā izvērtējumu 13. novembrī komitejas sēdē informēja Bauskas kultūras centra direktora vietniece kultūras darbā Elīna Māla. Galvenās izmaiņas, kuras būs jāparedz nākamā gada budžetā, ir atalgojuma kopējais pieaugums par 13 tūkstošiem eiro gadā. E. Māla skaidroja, ka pērn, pieņemot šādus atlīdzības noteikumus, lēma, ka finansējumu veido nemainīgā un mainīgā daļa, kura ir atkarīga no kolektīvu sasniegtā un panākumiem. Tomēr mainīgo daļu pirms gada nefinansēja, jo nebija savākta informācija. Tagad, balstoties uz kolektīvu vadītāju iesniegto informāciju, ir noteikts arī mainīgās daļas finansējums.

E. Mālas iesniegtajos dokumentos deputāti gan atrada neprecizitātes, nākamajās komiteju un domes sēdēs skatīs nedaudz mainītu lēmumprojekta versiju, kas gan atlīdzības jautājumā diez vai kaut ko mainīs.  

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pastaliņas

Tas,protams,ir apsveicami ,taču,ja visiem novadā finansējums tiek samazināts,tad tas liekas diezgan jocīgi.

pirms gada, 2019.11.18 20:43

Vietējās ziņas