Ansambļu skate notiks Misā

Ikgadējā ansambļu skate 7. martā par godu Sieviešu dienai, 8. martam, notiks Misas tautas namā, informē tā vadītāja Sandra Vēvere.

Uz skati ieradīsies sieviešu ansambļi no Vecumnieku novada Valles, Misas, Stelpes un Skaistkalnes, kā arī viesi no Mežotnes un Bauskas kultūras centra. Dziedās skolēni no Vecumniekiem, Skaistkalnes, Misas, Bauskas novada Gailīšu un Ceraukstes pagasta. Iespējams, līdz pasākumam pieteiksies vēl kāds kolektīvs.

«Pēc skates visus sveiks aktieris Andris Bērziņš ar dziesmu programmu. Mēs jau ceturto gadu aicinām ciemos kādu aktieri – pie mums viesojās Lauris Dzelzītis, Juris Hiršs un Varis Vētra,» stāsta S. Vēvere.

Deju kolektīvu sadancis Misā notika 28. februārī. Tā iniciatori bija dancotāji no Baldones vidējās paaudzes kopas. Pasākums notiek jau trešo gadu. Pirmajā gadā viesi vēlējušies pirms skates izmēģināt uzstāšanos uz lielās skatuves, uzaicinot ciemos vēl vienu kolektīvu. Pagājušajā gadā kopu bija vairāk, un šogad piedalījās jau sešas – no Baldones, Iecavas, Aizkraukles, Rīgas un Katlakalna. Ar dziesmām uzstājās Vecumnieku ansamblis «Vēja meitenes». «Skatītāju nebija daudz, tomēr tie bija lieliski svētki pašiem dejotājiem. Noteikti šādu sadanci rīkosim arī nākamgad, jo tā ir ļoti jauka tradīcija,» tā S. Vēvere.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas