Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ansis Bogustovs aicina kārtot «Eiropas eksāmenu»

Pavisam drīz, 9. maijā, ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja piedalīties «Eiropas eksāmenā», ko rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Lai ieinteresētu mūspuses skolēnus pārbaudīt zināšanas, Bauskas pilsētas pamatskolā 22. aprīlī viesojās Ansis Bogustovs.

Pazīstamais žurnālists Bauskā ieradās kopā ar Leldi Drozdovu-Auzāni, «P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību» pārstāvi. «Es gribu iedegt skolēnos dzirksti. Mūsdienās populāri ir reitingi, un šī ir iespēja piedalīties vēl vienā šādā pārbaudījumā – Eiropas Savienības kompetences reitingā,» tā A. Bogustovs. Vairāk nekā stundu ilgā sarunā ar skolēniem žurnālists pastāstīja par Eiropas Savienības (ES) vēsturi, darbības principiem, gaidāmo eksāmenu, iesaistot skolēnus nelielā zināšanu pārbaudē un rosinot domāt par dažādiem modernās politikas aspektiem.

Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņi pēc pasākuma individuāli runāja ar A. Bogustovu, interesējoties par dažādām lietām, arī sadarbību ar ES iestādēm un žurnālistu. «Būs jāizmēģina «Eiropas eksāmens». Ansis Bogustovs radīja labas domas par Eiropas Savienību,» tā tikšanās dalībnieks, Bauskas pilsētas pamatskolas skolēns Artūrs Krūmiņš.

«Eiropas eksāmenu» varēs kārtot tiešsaistē interneta mājaslapā esmaja.lv 9. maijā no plkst. 12 līdz 18. Erudītākie skolēni dosies ekskursijā uz Beļģiju, bet aktīvākie skolotāji iegūs planšetdatorus, arī citu eksāmenu kārtojušo interesentu vidū tiks izlozēts viens planšetdators.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas