Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo Bauskas jubilejas logo autorus 1

Bauskas novada domē trešdien, 21. maijā, sumināja skolēnus un viņu pedagogus, kuri bija iesnieguši labākos un interesantākos darbus pilsētas svētku logo konkursā.

Uzrunājot laureātus, novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks pastāstīja, ka pirms pieciem gadiem, kad svinēta Bauskas pilsētas 400 gadu jubileja, svētku logo aicināja zīmēt profesionālus māksliniekus. Šoreiz nolemts uzrunāt novada skolēnus. Redzot iesniegtos vairāk nekā simt darbus, šāda izvēle atzīta par ļoti labu. Vērtēšanas komisiju daudzi darbi uzrunāja, patika. Izvēle noteikt labākos nebija viegla.

Uzslavas rakstus saņēma Bauskas mākslas skolas audzēkne, Bauskas 2. vidusskolas 4. klases skolniece Angelina Lisicka un viņas pasniedzēja Olita Dzelzkalēja. Sumināts tika Codes pamatskolas skolnieks Jānis Kļaviņš un skolotāja Rudīte Sprance. Par piedalīšanos konkursā sveica Bauskas 2. vidusskolas 7. klases skolēnus Ēriku Sudarkinu un Norbertu Memmēnu, kā arī viņu pasniedzēju Ainu Putniņu.

Par aktivitāti audzēkņu iesaistē konkursā balvu saņēma Bauskas pilsētas pamatskolas pasniedzēja Daiga Sējēja, kā arī viņas audzēkņi Edgars Graviņš, Kitija Untāle, Roberts Rēbuks, Marta Ābele un Aiva Rūtenberga. Visskaļākos aplausus izpelnījās Bauskas mākslas skolas pasniedzēja Signe Pansova. Tieši viņas audzēkni, Bauskas 2. vidusskolas 8. klases skolnieci Inu Jajus žūrija atzina par šī konkursa uzvarētāju. Viņas zīmēto logo izmantos Bauskas 405. gadu jubilejas pasākumos – afišās, atklātnēs, ielūgumos, svētku noformējumā.

Portālam Ina Jajus pastāstīja, ka dzīvo Dāviņos, bet Bausku ir labi iepazinusi, jo te mācās. Pilsēta ir skaista, interesanta, to vislabāk raksturo pils un upes. Šos simbolus ietvērusi arī savā zīmējumā. Skolniece atzīst, ka darbs tapis viegli. Uzzīmējusi pirmo skici un to arī pēc tam pilnveidojusi kā svētku logo. Par sava darba augsto novērtējumu I . Jajus ir ļoti priecīga.

Svinīgajā pasākumā dalībniekus priecēja vokālās studijas «Miljons» dziedātājas. Skolēni, viņu pedagogi varēja mieloties ar kliņģeri, sulu un kafiju. Bauskas domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks atzina, ar šo pasākumu sākas pilsētas 405. gadu svētku maratons. Tas noslēgsies ar daudzveidīgām aktivitātēm pilsētā 1., 2. un 3. augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zinataja

Aina Putniņa nestrādā BAUSKAS 2. VIDUSSKOLĀ, bet gan Bauskas Mākslas skolā. Un patiesībā visi šie darbi, izņemot Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņu un viņu izcilās skolotājas Daigas Sējējas veikumu, ir ir radīti Bauskas Mākslas skolā. Neviens darbs netop viegli. Tas ir desmitiem stundu pedagogu un audzēkņu kopdarbs. Lai saprastu, ko Mākslas skolā īsti dara, nāciet šodien, 23. maijā, un izstaigājiet visu no 1. stāva keramikas darbnīcas līdz 5. stāvam! Vai novada domes jaunās speciāllstes - Bauskas Mākslas skolas absolventes - patiešām nevar iespaidot savus vecākos kolēģus palūkoties, kas tad īsti Mākslas skolā notiek? Jo tikai mācību darbos ir redzams process un attīstība.

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 00:42

Vietējās ziņas