Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo Bauskas novada pedagogus - seniorus 5

Bauskas novada vairākiem pensionētajiem pedagogiem piešķirti pašvaldības apbalvojumi. Deputāti par to nobalsoja 26. septembrī novada domes sēdē.

Apbalvojumu piešķiršanas padomes priekšsēdētājs Guntis Liepa deputātus informēja, ka saņemti Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas 2. vidusskolas un Vecsaules pamatskolas direktoru iesniegumi. Padome nolēmusi šos ieteikumus atbalstīt, piešķirot pedagogiem pašvaldības apbalvojumu «Goda raksts».

Par ilggadēju, radošu un godprātīgu darbu mācību iestādes vadīšanā Goda raksts piešķirts bijušajai Bauskas pilsētas pamatskolas vadītājai Izoldei Krāģei. Par augstu pedagoģisko meistarību un nozīmīgu ieguldījumu skolēnu un jauno skolotāju audzināšanā Goda raksts piešķirts pedagoģei, kas ilgus gadus nostrādājusi Bauskas 1. vidusskolā, Astrīdai Pavasarei. Apbalvota arī šīs skolas ilggadējā skolotāja Līvija Hammera. Goda raksts viņai piešķirts par ilggadēju, profesionālu un radošu mācību darba organizāciju, izcilu matemātikas mācīšanu un teicamiem skolēnu mācību rezultātiem.

Vecsaules pamatskolas pensionētā skolotāja Ieva Neikena Goda rakstu saņem par ilggadēju mācību iestādes vadīšanu un nozīmīgu ieguldījumu izglītībā Bauskas novadā.

Atbalstīts tika Bauskas 2. vidusskolas iesniegums ar lūgumu apbalvot Anatoliju Biku – par ilggadēju, godprātīgu un radošu darbu un skolas dzīves fotoarhīva veidošanu. Tāpat par ilggadēju, godprātīgu pedagoģisko darbu un latviešu un krievu kultūru mijiedarbības veicināšanu ar Goda rakstu apbalvota Bauskas 2. vidusskolas pedagoģe Marija Baļčūne. Apbalsojumu saņems arī šīs mācību iestādes pedagoģe Tusnelda Lībiete. Viņai goda raksts piešķirts par ilggadēju, godprātīgu un radošu darbu Bauskas 2.vidusskolā.

Bauskas novada izglītības nodaļa iecerējusi 8. oktobrī sumināt novada pensionētos pedagogus. Tad arī viņi saņems piešķirtos apbalvojumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

?

Nu kur tagad izvelk un Krāģi, piemēram,apbalvo.

pirms 6 gadiem, 2013.09.27 13:23

balva

Izoldei bija vairāk jāpiedomā sava vietnieka izvēlē. Tā visu cieņu Krāģes kundzei.

pirms 6 gadiem, 2013.09.27 14:34

jančiks

Radās iespēja pateikties par dāsno amatu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.28 12:51

Ozols

Un labā, prasīgā skolotāja Apsīte?

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 17:41

Vietējās ziņas