Apbalvo Ceraukstes pārdevēju 4

Šonedēļ balvu par laipnību un atsaucību darbā saņēma piecas veikalu tīkla «Elvi» darbinieces, viņu vidū Bauskas novada Ceraukstes pagasta SIA «D.M.I» tirgotavas pārdevēja Kristīne Lakotkina.

Balva – atpūta SPA viesnīcā Lietuvā – saņemta par pārdevējas laipnību un atsaucību. Kristīnes darbā to novērtējuši Ceraukstes ciema iedzīvotāji, aptaujas «Savējie par savējiem» anketās nobalsojot par savu favorīti. Visā Latvijā pērn no 3. novembra līdz 31. decembrim noritējušajā balsošanā starp visiem «Elvi» veikalu tirgotājiem ceraukstiete saņēmusi visvairāk balsu.

Balvu kā sava veikala atsaucīgākā un laipnākā pārdevēja pēc iedzīvotāju vērtējuma saņēma arī SIA «D.M.I.» tirgotavas darbiniece Inta Kuzika Īslīces pagastā.

Daces Kronbušas vadītajā SIA «D.M.I» veikalā Ceraukstes ciemā strādā trīs pārdevējas. Viņas ir jaunas, ar darbavietu apmierinātas. «Kad sāku strādāt, pircēji bija sveši, bet tagad lielāko daļu pazīstu. Ik pa brīdim iznāk palīdzēt kaut ko atrast, vecākiem cilvēkiem palīdzu nocelt preces no augstākiem plauktiem,» stāsta K. Lakotkina.

Kristīne darbu dara radoši. «Kad tuvojas Valentīna diena, Kristīne jau plāno, kādas dāvanas varētu izveidot, lai pircējiem būtu vieglāk atrast velti, ar ko iepriecināt savus mīļotos,» stāsta D. Kronbuša.

Pārdevēju slavēja arī veikalā sastaptie pircēji. Tamāra Leitere teic, ka visas pārdevējas Ceraukstes veikalā ir atsaucīgas un labas, esot prieks tirgotavu apmeklēt.

Balvu K. Lakotkinai pasniedza «Elvi» tirdzniecības direktore Kristīne Lapiņa. «Bauskas Dzīvei» K. Lapiņa pastāstīja, ka atsaucība no mazajiem veikaliem bieži vien ir lielāka nekā no lielo pilsētu tirgotavām. «Lauku ciemos cilvēki ir iejūtīgāki un atsaucīgāki, pazīst un māk novērtēt cits cita īpašības,» secina K. Lapiņa.

Balvu pasniegšana bijusi ļoti sirsnīga. Ceraukstē par balvu jau bija zināms, bet Ķekavā Edītei Bitei par pircēju atzinību neviens nebija pastāstījis, un balvu pārdevēja saņēma pilnīgi negaidīti. Uzzinot, cik atzinīgi viņas darbs novērtēts, Edīte pat apraudājusies.

Priecīgs par atzinību bija SIA «D.M.I.» valdes loceklis Mareks Kronbušs. «Savulaik augām kā uzņēmums un izvēlējāmies sadarboties ar «Elvi» mazumtirdzniecības tīklu. Sadarbība iznākusi veiksmīga,» stāsta M. Kronbušs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pēteris

Ceraukstē viss ir pats labākais pasaulē. Un tā jau vismaz no Grēku plūdu laikiem.

pirms 5 gadiem, 2015.03.06 21:05

smaidiiiigaa

Superīga pārdevēja,prieks veikalā ieiet :) malacis

pirms 5 gadiem, 2015.03.07 09:39

i

Šajā Ceraukstes veikalā tiešām visas pārdevējas it ļoti laipnas,pretimnākošas.Apkalpošana izcila,arī preču sortiments un cenas ir ļoti pieņemamas,nav vairs jādomā,kā tikt uz Bausku iepirkties.Visu varam nopirkt savā vietējā veikaliņā! Paldies veikala vadībai un pārdevējām!

pirms 5 gadiem, 2015.03.07 11:02

Vietējās ziņas