Apbalvo Iecavas novada labākos skolēnus un pedagogus

Piektdien, 31. maijā, Iecavas kultūras namā godināja novada labākos skolēnus un viņu pedagogus. Iecavas novada domes deputāti izglītības, kultūras un sporta komitejas ārkārtas sēdē lēma apbalvošanai kopā piešķirt 11 380 eiro, kas ir par 1420 eiro vairāk nekā pērn.

Ar muzikālu sveicienu klātesošos priecēja Iecavas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Ar labiem vēlējumiem gudrākos, uzcītīgākos un aktīvākos skolēnus un pedagogus sveica Iecavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks deputāts Juris Ludriķis.

«Ir atkal aizritējis vēl viens mācību gads. Katram no mums tas bijis citādāks ar savām veiksmēm, sasniegumiem un ieguldījumu tajā visā. Jūs esat tie, ar kuriem mēs lepojamies. Liels paldies skolotājiem! Manuprāt, visu kopīgo darbu raksturo šādi vārdi: «Skolotāj, dod savam audzēknim spārnus, lai viņš var just, radīt, priecāties un brīnīties, lai viņš var savu laimi dalīt ar citiem! Dod savam audzēknim spārnus, lai viņš var lidot vien sev zināmā virzienā, tik augstu, cik gribēs pats! Dod savam audzēknim spārnus un pacelies kopā ar viņu! Sajūti savu spēku! Ieklausies, ieskaties, veido dzīvi un māci to citiem!» vēlēja pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja.

Apbalvojamo sarakstā iekļauti 116 skolēni, 74 skolotāji, 36 kolektīvi un 30 absolventi, kuriem gada vidējais vērtējums ir astoņas balles un augstāks.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas