Apbalvo NMPD Bauskas brigādes autovadītāju 3

Atzīmējot desmit gadu jubileju, kopš Latvijā izveidots vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), jūlija sākumā svinīgā ceremonijā NMPD sveicis savus darbiniekus no visas Latvijas. Pasniedzot apbalvojumus, dienesta direktore Liene Cipule pateicās par darbu brigāžu mediķiem, dispečeriem, operatīvo transportlīdzekļu vadītājiem, dienesta Specializētās medicīnas centra mediķiem un citu dienesta struktūrvienību darbiniekiem, portālu informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Arita Freimane.

Cildinot dienesta darbiniekus, apbalvošanas ceremonijā tika godināti ne vien tie, kuri pērn īpaši sarežģītās situācijās darīja visu iespējamo un neiespējamo, lai glābtu cilvēku dzīvības, bet arī tie, kuri ikdienā un daudzu gadu garumā savas zināšanas un enerģiju pašaizliedzīgi velta dienestam. Apbalvojumi tika pasniegti vairākās nominācijās – «Mūža ieguldījums», «Par nopelniem», «Par profesionalitāti», «Par ieguldījumu», «Par pašaizliedzību» un «Par ilggadību». Tos saņēma vairāk nekā 100 dienesta darbinieki no visas Latvijas.

Apbalvojumu «Par ilggadību» piešķir dienesta darbiniekiem, sasniedzot 25 gadu darba stāžu. No mūspuses šis apbalvojums ticis Zemgales reģionālā centra Bauskas neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Jurim Jakutāvičam. Viņš izsaukumos ar NMPD operatīvo transportlīdzekli dodas kopš 1994.gada.

NMPD direktore Liene Cipule, akcentējot ikviena darbinieka īpašo lomu dienestā, apbalvošanas ceremonijā sacīja: «Neskatoties uz ātrumu, ar kādu mūsdienās pie saviem pacientiem var ierasties neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kā arī medikamentiem un aparatūru, ar ko iespējams glābt cilvēka dzīvību pat ļoti kritiskos stāvokļos, ārstniecības procesā, manuprāt, vissvarīgākais joprojām ir pats cilvēks - palīdzības sniedzējs. Esmu lepna, ka dienestā strādā cilvēki, kuri profesionāli un pašaizliedzīgi veic savu darbu, lai Latvijā ik minūti būtu nodrošināta sajūta, ka nelaimes brīdī būs kāds, kas dosies palīgā. Esmu lieciniece tam, ka ar savām zināšanām un prasmēm mūsu mediķi ik dienu palīdz cilvēkiem situācijās, kas citiem šķiet grūtas vai pat bezcerīgas.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

INGA

Mums Bauskā visi NMPD šoferīši un pārējie darbinieki ir ļoti jauki.paaldies viņiem par darbu,jūs esat mums vajadzīgi.

pirms gada, 2019.07.22 20:16

plēsonis

Nu vismaz pēc ilgiem laikiem par vienu kārtīgu darba darītāju atzinība. Savādāk citu neko ka par visādiem sprukstiņiem baltās apkaklītēs nedzird. Sveiciens!

pirms gada, 2019.07.23 08:45

Vietējās ziņas